GŁAZKOW JUŻ WYJECHAŁ, WACH NA FINISZU PRZYGOTOWAŃ

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) w środę późnym wieczorem stoczył siedem rund sparingu, z czego trzy z Wiaczesławem Głazkowem (21-0-1, 13 KO). Świetny Ukrainiec dzień później wyjechał z Zakopanego do Białegostoku, tam wczoraj obejrzał galę, a dziś wrócił do siebie. A Mariusz? Wczoraj stoczył już luźniejszy sparing z Rogerem Hryniukiem i dziś przenosi się do Krakowa.

Naszemu "Wikingowi" został jeszcze jeden, ostatni sparing we wtorek, standardowo na osiem dni przed startem. Potem już cały zespół uda się najpierw do Moskwy, gdzie odbędzie się konferencja prasowa, a potem do Kazania, gdzie 4 listopada Wach skrzyżuje rękawice z faworyzowanym Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO).

- Jestem zadowolony ze sparingów z Głazkowem, ale również nasi chłopcy, którzy przewinęli się przez obóz, dali nam wartościowe rundy - nie ukrywa Piotr Wilczewski, pierwszy trener naszego pretendenta do tytułu wszechwag.

To co najtrudniejsze już dawno za Wachem. Wilczewski po wielu dniach rozłąki z rodziną na moment wpadł dziś nad ranem do domu i już jutro wraca do swojego zawodnika. Został z nim Krzysztof Drzazgowski, trener od przygotowania fizycznego, który wymieni się z Piotrem jutro i również na moment zajedzie do domu, tylko po to, by kilkadziesiąt godzin później znów być z Wachem.

- Oczywiście zdaję sobie sprawę, jak trudne czeka mnie zadanie, ale wierzę w swój sukces. Do Rosji lecę po zwycięstwo - mówi na zaledwie jedenaście dni przed walką zmotywowany i wyjątkowo ciężko trenujący Mariusz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-10-2015 19:45:10 
Oglądałem wczoraj na Polsat sport reportaż z przygotowań Wacha Świetnie zorganizowany obóz trener min: kriokomora do tego trener od przygotowania Fizycznego i znakomity springpartner zawodnik światowej czołówki jakim jest Głazkow który świetnie "imitował Povietkina i próbował nurkować do półdystansu j
( widziałem urywki sparingu i 12 rundą z Cunnighem dało się zuważyć że ukrainiec ma dobra obronę , balans i,jest szybki na nogach )
Widać że Wach daje z siebie wszystko na" maxa"" i kondycyjnie będzie na pewno dobrze przygotowany.
Absolutnie nie skreślam Wacha ma długie ręce , twardą szczeke i waty nie ma i ma czym przyłożyć jak będzie wykorzystywał swoje warunki wzrost ,zasięg ramion siłe fizyczne i nie dopuści do Povietkina do półdystansu a przy okazji zapożyczy od Włada wieszanie to odbierze niemało sił Ruskowi.
to "Sasza" będzie miał nie lada problem.i walka potrwa pełne 12 rund.

Dużo ryzykuję Povietkin wybierając Wacha to na nim będzie presja nie na Wachu
a sam Mariusz myśle psychicznie udzwignie ciężar tej walki i wyjdzie po zwycięstwo, a nie przetrwać
Ja tu nie wykluczam nawet sensacji i nokatu Na Povietkinie w końcowych rundach.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 24-10-2015 20:18:04 
Jesli dobrze zawalczy to wcale nie przegra choc by przegral sportowo.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 24-10-2015 20:27:58 
Povietkin wygra ale po ciężkiej przeprawie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-10-2015 20:49:25 
Nie wiem czy Wach poradzi sobie mentalnie, ten ostatni wywiad w którym mówił jak go Kołodziej dymał na kasę przez lata i że do Povetkina musi wyjść za darmo tylko po to aby uwolnić się od promotora musi jakoś odbić się na jego psychice. Mam nadzieję że się mylę i trzymam kciuki za Mariusza żeby przynajmniej nie było powtórki z Cyca. Być może Mariusz się postara aby nawet po ładnej przegranej znów dostał fajną walkę za konkrtne pieniądze.
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 24-10-2015 20:55:17 
całym sercem za Mariuszem ! oby się udało!
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 24-10-2015 20:56:01 
czy coś wiadomo która telewizja pokaże pojedynek ?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-10-2015 21:24:55 
Real Dolar z Polskich narazie nic nie wiadomo jaka telewizja przeprowadzi transmisje z Kazania tam oprócz Wach- povietkin bedą interesujace pojedynki jak Afolabi - Czakijev, Lebiedev- kaoyde ,i walka Kudriaszowa i Trojanowskiego.,wiec będzie sie działo ( bruatlane efektowne nokauty ,krew pot i łzy)

mam nadzieje ze Polsat stanie na wysokości zadania i wykupi transmisję
 Autor komentarza: gluton
Data: 24-10-2015 21:31:15 
Kibicuję temu poczciwemu facetowi.
Jedzie do Rosji, gdzie będzie mu trudno wygrać na punkty.
Wedlug mnie jest twardzielem i jeśli nie walek może Powietkina wykończyć.
Ma mocną psychę i jest trudnym rywalem .
Glowacki pokazał jak zwyciężać mamy!!!!
:)
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 24-10-2015 22:01:21 
Vitalij71

Fakt gala niezwykle interesująca. Jeśli nie Polsat to może TVP - zresztą nieważne kto ważne by można było to obejrzec:) mam tylko głęboką nadzieję, żę Mariusz nie bedzie przetrenowany...
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 24-10-2015 22:04:53 
szczerze, to trochę się dziwie kanałom sportowym, ponieważ moznaby to nieźle sprzedac reklamując na ponad tydzień przed gala, tym bardziej że jest szansa zdobycia walki o pas w momencie wygranej
 Autor komentarza: Paulyester
Data: 24-10-2015 22:05:54 
Życzę dobrze Wachowi ale obawiam się, że Povietkin go znokautuje. Z Kliczką Wachu sobie poradził bo Kliczko bezpiecznie wiózł pewne zwycięstwo na punkty. Wachu nie jest na tyle aktywny żeby utrzymać Ruska na dystans przez całą walkę a jak ten wejdzie do półdystansu to może nam Wikinga upolować.
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 24-10-2015 22:10:31 
Plusem ogromnym jest to, że sam Mariusz wierzy w zwyciestwo i nie boi się Powietkina, myślę że wyjdzie dobrze nastawiony!
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 24-10-2015 22:35:07 
@ RealDolar

Wach mówił w wywiadzie,że to ona ma prawa do sprzedania transmisji (bo tylko z tego coś więcej zarobi) i już rozmawia z jakąś telewizją,można podejrzewać,że chodzi o POLSAT(?)
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 24-10-2015 22:44:23 
http://sport-cast.pl/online/polsatsport-manius.php

Gala z Sheffield jak by kogoś interesowało,po tej walce młody Eubank
 Autor komentarza: Doctore
Data: 24-10-2015 22:46:07 
Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę,
Będziem Polakami.
Dał nam przykład Krzysiu Główka
Jak zwyciężać mamy ...


LUTUJ MARIAN! :-)
 Autor komentarza: TeddyCexxo
Data: 24-10-2015 23:32:05 
Glazkov juz wyjechal a to oznacza ze Viking Wach jest gotowy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.