Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-23

 


TOMASZ MAZUR: WYGRAM Z HRAMYKĄ

- Nie mogę sobie pozwolić na wpadkę, podtrzymam polską passę zwycięstw z Andreiem Hramyką  mówi Tomasz Mazur przed jutrzejszą galą "Wschodzący Białystok BudWeld Boxing Night" w Białymstoku. W rozwinięciu prezentujemy także video promocyjne polskiego pięściarza.


RANKING P4P: GOŁOWKIN I GONZALEZ SĄ AŻ TAK DOBRZY

Hejterzy długo zarzucali Giennadijowi Gołowkinowi (34-0, 31 KO), że walczy z taksówkarzami. W końcu "GGG" spotkał na swojej drodze młodego zawodnika zbliżającego się do szczytu formy i bez problemów pokonał go w walce unifikacyjnej, przedłużając serię zwycięstw przed czasem do dwudziestu jeden. To wystarczający argument, by posadzić Kazacha na tronie P4P.MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI: ZNAMY PIERWSZYCH FINALISTÓW

Za nami pierwsze półfinały XXIII Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które od kilku dni rozgrywane są na ringu w Koninie. W walce o złoto w wadze półciężkiej spotka się dwóch zawodników klubu Skorpion Szczecin - faworyzowany Arkadiusz Szwedowicz oraz Łukasz Stanioch, przy czym wygrana tego drugiego nad Kamilem Bednarkiem zdaniem wielu była niezasłużona. W rozwinięciu prezentujemy Wam komplet wyników.