Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-22

 SAMIL SAM W CIĘŻKIEM STANIE

Sinan Samil Sam (31-4, 16 KO) w boksie olimpijskim sięgnął po złoty medal mistrzostw świata. W gronie zawodowców wygrywając przed czasem z Przemysławem Saletą został również mistrzem Europy królewskiej kategorii. Teraz walczy o swoje życie.


WAŻENIE: ŚWIERZBIŃSKI vs SKRZYPCZYŃSKI

Jednym z głównych punktów jutrzejszej gali w Białymstoku będzie starcie o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze średniej pomiędzy Sebastianem Skrzypczyńskim (11-11-2, 5 KO) a Robertem Świerzbińskim (14-4-1, 3 KO). Zobaczcie jak obaj prezentowali się dziś podczas ceremonii ważenia.


ROY JONES JR 12 GRUDNIA

Roy Jones Jr (62-8, 45 KO) dostanie swoją mistrzowską szansę w kategorii cruiser 12 grudnia podczas gali w Moskwie. Areną jego startu będzie mogąca pomieścić czternaście tysięcy kibiców hala VTB Ice Palace.
KOLEJNY RYK Z JASKINI LWA

Zapraszamy na kolejną edycję Turnieju im. Jana Heimanna. Na początku listopada - Klub Jaskinia Lwa Ziębice, nie dość że organizuje szesnastą odsłonę turnieju to jeszcze następnego dnia tj. 8 listopada podejmuje na swoim terenie reprezentację okręgu wołyńskiego (Ukraina). Informacje w rozwinięciu
WAŻENIE: RZADKOSZ vs MURASZKIN

To być może będzie najciekawsza konfrontacja jutrzejszej gali w Białymstoku. Naprzeciw siebie staną Mateusz Rzadkosz (1-0) oraz Iwan Muraszkin (2-0-1, 1 KO), który podczas swojej krótkiej kariery sprawił już nam dwie przykre niespodzianki. Czy jego pochód zatrzyma podopieczny Piotra Wilczewskiego? Przekonamy się już jutro, a póki co obejrzyjcie obu zawodników podczas ceremonii ważenia.

DE LA HOYA: ORTIZ KOŃCZY WILDERA JEDNYM CIOSEM

Mistrzowie wagi ciężkiej powinni się obawiać Luisa Ortiza (23-0, 20 KO) - nalega Oscar De La Hoya. Promotor Kubańczyka nie ma wątpliwości, że bez trudu rozprawiłby się on z czempionem WBC Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO), a i widzi szansę na to, że zdetronizuje samego Władimira Kliczkę (64-3, 53 KO).


WAŻENIE: BRZESKI vs LETR

Zgodnie z przypuszczeniami Marcin Brzeski (6-0, 4 KO) okazał się cięższy od Władimira Letra (5-4, 2 KO) o blisko dwadzieścia kilogramów. Czy to przełoży się na wynik jutrzejszej konfrontacji? Póki co obejrzyjcie ich na dzisiejszym ważeniu.


WAŻENIE: GERLECKI vs AJETOVIĆ

Doświadczony i groźny Geard Ajetović (26-14-1, 12 KO) zanotował dziś 78,5 kg, podczas gdy jego rywal - Michał Gerlecki (11-0, 6 KO), wykręcił 79,2 kg. Stawką walki wieczoru gali w Białymstoku będzie tytuł Międzynarodowego Mistrza Rzeczypospolitej Polskiej. Zobaczcie obu na wadze.