Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-21

 XX MIĘDZYNARODOWY MŁODZIEŻOWY TURNIEJ 'ZŁOTY ŻUBR'

Bokserski 'Złoty Żubr' w Hajnówce - dwudziesta, jubileuszowa odsłona turnieju, zgromadzi zapewne wszystkich sympatyków pięściarstwa, jak również tych którzy na żywo chcieliby zobaczyć emocjonujące zmagania w międzynarodowej obsadzie. Na tą chwile udział potwierdziło dwanaście ekip. Informacje w rozwinięciu. Zgłoszenia trwają.


MICHALCZEWSKI W RINGU Z PREZYDENTEM POZNANIA

Biznes Boxing Polska zaprasza na wyjątkowy wieczór walk bokserskich 14 listopada w Poznaniu - Galę Białych Kołnierzyków. Główny pojedynek wieczoru to starcie Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka z jednym z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy, Dariuszem Tigerem Michalczewskim. Cel charytatywny - zbiórka jak największej kwoty na zmodernizowanie oddziału kardiochirurgii dziecięcej w Poznaniu.


TUŻ PRZED ŚWIĘTAMI WALKA JENNINGSA Z ORTIZEM!

Od kilkunastu miesięcy waga ciężka przeżywa rozkwit, a mocni zawodnicy zamiast czekać błagalnie na mistrzowską szansę, w końcu zaczęli się konfrontować między sobą. I właśnie do takiej niezwykle interesującej potyczki dojdzie 19 grudnia podczas gali w Veronie transmitowanej przez stację HBO.


MMP 2015: WYNIKI SERII POPOŁUDNIOWEJ (21/10/2015)

Już jutro pojedynki o wejście do strefy medalowej, a my prezentujemy Wam wyniki drugiej serii walk eliminacyjnych, gdzie pochód faworytów do miejsc na podium nie zadziwił nikogo. Bardzo dobrze, mimo obaw, radzi sobie w kategorii (-64kg) Mateusz Polski. W rozwinięciu zestawienie par jakie zobaczymy w serii popołudniowej podczas czwartkowych starć Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koninie.
BRANDON RIOS: ZABIŁBYM BROOKA

Kilka miesięcy temu sporo mówiło się o potencjalnym spotkaniu Kella Brooka (35-0, 24 KO) z Brandonem Riosem (33-2-1, 24 KO). Brytyjczyk ostatecznie miał zmierzyć się w najbliższą sobotę z Diego Chavesem, lecz z powodu kontuzji wycofał się z tego startu. Teraz Rios w bardzo ostrych słowach skrytykował championa wagi półśredniej według federacji IBF.