COTTO-CANELO: POTWIERDZONO 2 WALKI, WYSTĘP WARDA WCIĄŻ NIEPEWNY

Redakcja, ESPN

2015-10-21

Organizatorzy zaplanowanej na 21 listopada gali Cotto-Canelo oficjalnie potwierdzili dwie inne walki, które odbędą się podczas zawodów w Mandalay Bay w Las Vegas.

Szef Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya ogłosił, że na gali dojdzie do zapowiadanej już potyczki o pas WBC w dywizji super piórkowej pomiędzy Japończykiem Takashim Miurą (29-2-2, 22 KO) a Meksykaninem Francisco Vargasem (22-0-1, 16 KO).

Poinformował też, że w zakontraktowanej na dziesięć rund potyczce w kategorii piórkowej rękawice skrzyżują Portorykańczyk Jayson Velez (23-0-1, 16 KO) oraz Amerykanin Ronny Rios (24-1, 10 KO).

Nadal nie potwierdzono natomiast tego, co najbardziej interesuje kibiców - występu Andre Warda (28-0, 15 KO). Jeden z najlepszych bokserów świata ma na tej gali zadebiutować w wadze półciężkiej. W późniejszym terminie zamierza zaliczyć kolejny występ w tym limicie, a potem zmierzyć się w hitowej konfrontacji z posiadaczem trzech pasów mistrza świata, Siergiejem Kowaliowem. Póki co jednak wciąż oficjalnie nie wiadomo, czy 21 listopada "S.O.G." rzeczywiście pokaże się między linami.