LEMIEUX CHCE REWANŻU. 'SĘDZIA SIĘ POSPIESZYŁ'

David Lemieux (34-3, 31 KO) nie miał nic do powiedzenia w walce z Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO), ale pomimo lania z rąk "GGG" Kanadyjczyk mocno wierzy, że może go pokonać - potrzebuje, jak twierdzi, jeszcze tylko jednej szansy.

- Szanuję Gołowkina, to znakomity zawodnik. Niektóre rundy były wyrównane. Byłem dobrze przygotowany, tyle że za długo zwlekałem z zadawaniem ciosów, to mi zaszkodziło. Mam wątpliwości co do przerwania walki, moim zdaniem sędzia się pospieszył. Nie byłem nawet na deskach. Mogłem walczyć dalej. Dzisiaj będę trzymać buzię na kłódkę, ale jeszcze się z Gołowkinem spotkamy. Następnym razem wykorzystam szansę - oznajmił.

Sędzia ringowy Steve Willis zapewnił tymczasem, że jego decyzja o przerwaniu walki w ósmej rundzie była jak najbardziej słuszna.

- Musiałem coś zrobić. David to zawodnik, który uwielbia rywalizację, dopóki mógł wyprowadzać ciosy, próbowałby wygrać, ale z czasem jego szanse bardzo zmalały. W walce z takim rywalem mógł mocno ucierpieć, a moim zadaniem jest ochrona jego zdrowia. Nie mogłem pozwolić, aby obrywał - wyjaśnił.

Autor komentarza: trashtalk
Data: 18-10-2015 10:55:39
Lemieux powinien trzymać swoja buzie na kłódke dłużej niż tylko dzisiaj. Absolutnie nie miał nic do powiedzenia w tej walce. Po raz kolejny sprawdziła się stara prawda o tym, że plan na walke runie po otrzymaniu pierwszego mocnego ciosu. Sedzia podjął bardzo dobra decyzje o przerwaniu walki.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 18-10-2015 11:18:32
Po co rewanż? Lemieux to dobry bokser, ale nie poziom Golowkina. Może i Lemieux mógł dotrwac do końca, ale po co? Losow pojedynku by nie odmienił, a zdrowia szkoda.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 18-10-2015 11:20:27
Lemieux jest młody... uważałem, że do takiego kogoś jak GGG mógłby wyjść gdzieś w wieku 30 lat, a nie 26... powinien powalczyć dobrowolne przynajmniej z dwie walki.
 Autor komentarza: malyboyy
Data: 18-10-2015 11:24:32
Chce kolejnej grubej wypłaty a nie rewanżu :
 Autor komentarza: Boban81
Data: 18-10-2015 11:27:19
Dobrze sędzia postąpił, przerywając pojedynek.
Nie miał argumentów żeby wygrać, a mogło się skończyć dla niego bardzo źle.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 18-10-2015 11:42:49
Pracę sędziego trzeba ocenić pozytywnie, choć nie miał zbyt wiele roboty. Przerwanie też we właściwą porę.
Nie znoszę tylko tej amerykańskiej hołoty, która buczy i gwiżdże, gdy sędzia przerywa walkę i woła lekarza, choć nie ma mowy o stronniczości z jego strony. Motłoch!
Data: 18-10-2015 11:43:57
Inna kwestia, że sędzia idiota powinien był odebrac Gienkowi punkt za bicie Lemieux po knockdownie. Taka głupota GGG mogła kosztowac dyskwalifikację.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 18-10-2015 11:50:04
GGG zlał Davida jak małego dzieciaka.
Kanadyjczyk był bezradny jak małe dziecko we mgle.
GGG był nieuchwytny dla Davida, bawił się z nim w kotka i myszkę.
Kanadyjczyk walczył bardzo ambitnie, ale to nie ta liga co GGG.
Co do sędziego to jeżeli "puściłby" tę walkę dłużej, Lemieux skończyłby na deskach, ale gdyby był skrupulatnym i konsekwentnym mógł zdyskwalifikować Golovkina po ewidentnym faulu w 5 rundzie i unieść rękę Lemieux w geście zwycięstwa.
Data: 18-10-2015 11:51:26
LLL

Mądrze prawisz.
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 18-10-2015 12:00:00
Rewanż a niby po co? Golovkin zrobił z Davidem co chciał, od samego początku kontrolował walkę swoimi warunkami fizycznymi i jabem. Tak jak pisałem wcześniej w jednym z artykułów, walka skończy się przez TKO w 8 rundzie.

Ale Lemieux pokazał klasę, jak dostał tego strzała na wątrobę to myślałem że GGG go już wykończy w tej rundzie, ale ten stał i walczył dalej tyle że to nic nie dało. Bardzo dobrze że sędzie przerwał walkę, prędzej czy pózniej i tak Lemieux by padł.

Zobaczycie, to samo stanie się z Cotto albo Canelo, tylko wątpie żeby oni w ogóle do niego wyszli.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-10-2015 12:02:09
Słuszna decyzja sędziego. Prawdopodobnie jak nie w tej, to w kolejnej byłoby po walce. A tak sędzia uratował trochę zdrowia młodemu przecież Davidowi. Lemieux mysle że wróci i spokojnie może rywalizować o pasy po przejściu Kazacha do wagi supoer średniej...

Troszkę Kazach się zapędził w 5 rundzie, ale wydaje mi się jednak że nie był to umyślny faul. GGG. Takie sytuacje się zdarzają. Mimo wszystko możnaby ten punkt odebrac.
 Autor komentarza: GoldenTrain
Data: 18-10-2015 12:21:58
Niektóre rundy wyrównane? Widać, po tych głupotach, które wygaduje Daviv, że mocno w palnik oberwał. Sędziemu powinien dziękować za decyzję ponieważ w przeciwnym wypadku mogło to się skończyć naprawdę cieżkim KO. Walczył dzielnie, jest wspaniałym, niesamowicie twardym wojownikiem ale poległ i powinienen to przyjąć na klatę. GGG jest królem wagi średniej, a i po zwycięstwie z Canelo lub/i Cotto zrobi porządek w SŚ i zbije pizdowatego Warda jak dziecko.
Data: 18-10-2015 12:26:34
GoldenTrain

zbije pizdowatego Warda jak dziecko.

uuuuu dlaczego to powiedziałeś? teraz będzie na ciebie ostry hate xD. Ale się z tobą zgadzam że Warda pokona ale nie jak dziecko.

A teraz do wszystkich wiecie że Ward jest numer 2 P4P? o_O. Jakim kurwa cudem?
Data: 18-10-2015 12:27:42
@GoldenTrain

"pizdowatego Warda"? Nie mam więcej pytań, cipko.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 18-10-2015 12:30:33
Barkley00
Jestes znanym hejterem Gienka wiec co ty tu chcesz udowodnic? Nawet jak by zabrali mu punkt to Lemieux wygral by jedna runde z osmiu! Co za roznica? GGG jest wielki czy ci sie to podoba czy nie.
Data: 18-10-2015 12:34:09
Barkley00

*
*

Ja hejtuję GGG? Ciekawe jak co po niektórzy szpece na to wpadli, skoro wielokrotnie podkreśalm, że GGG jest fenomenalny, jeden z najlepszych bokserów na świecie i nikt do SMW nie ma z nim szans. Ale ja go hejtuję, no tak XDD
Data: 18-10-2015 12:40:27
Barkley,
Ty masz taki sprytny hejt.
Niby rzeczywiście traktujsz Golowkina z szacunkiem, ale twierdzisz że w półcieżkiej zderzyłby się ze scianą, wymieniając tam paru zawodników. Naprawdę nie widzisz Golowkina rywalizującego np ze Stevensonem ? Nie chce mi się wierzyć..
Data: 18-10-2015 12:43:30
MLJ

Jasne, że widzę go rywalizującego z Adonisem, ale nie jako faworyta, a już na pewno nie deklasującego jak to robi z każdym w średniej.
 Autor komentarza: CroCop90
Data: 18-10-2015 13:05:10
Jak na wielkiego Punchera, to cienkie te ostatnie skończenia walk żółtka, jakieś wymęczone tko, po wczesnych przerwaniach sędziego. Waga średnia jest dramatycznie słaba. Taki Prime Kelly Pavlik obiłby mordę Gołowkinowi i znokautował go.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 18-10-2015 13:06:50
Niech się Lemieux nie ośmiesza. Rewanż? Kto to kupi?
Data: 18-10-2015 13:07:07
CroCop90

I po co trolujesz?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 18-10-2015 13:07:41
po tym co GGG zrobil z Lemieux nie wierze ze jak wygra Canelo to Oscar go pusci na Golovkina
Data: 18-10-2015 13:12:08
Cropcop, jasne, a prime Abraham robi Golowkina 120-108 :)
 Autor komentarza: F30
Data: 18-10-2015 14:39:28
ja rozumiem po części ból dup słit sajencowców bo idzie nowe
ale spokojnie nowe moze być lepsze !!!
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-10-2015 14:49:07
te bite ciosy na watrobe sa fenomenalne, a jak dostal konowy skrzywil sie tak bardzo jakby dostal kose w brzuch
 Autor komentarza: MarkS
Data: 18-10-2015 16:37:22
Gołowkin wygrał z Lemieux samymi tylko lewymi prostymi - mógłby mieć tylko lewą rękę a i tak wygrałby walkę może nawet przed czasem. Reszta uderzeń również znakomita ale lewego nawet Michalczewski by się nie wstydził.
Co do "pizdowatego Warda" - bez komentarza.
 Autor komentarza: tapir
Data: 18-10-2015 18:03:32
Lemieux swoim spojrzeniem w stronę sądziego gdy był zapędzany do narożnika zasugerował, że ma już dosc. To pomogło sędziemu podjąć decyzję.
Pozatym jakie wrównane rundy. Golovkin zabrał go do szkoły.
Data: 18-10-2015 23:22:53