Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-17

 BELLEW: SZACUNEK DLA CLEVERLY'EGO

Tony Bellew (25-2-1, 16 KO), wieki rywal Nathana Cleverly'ego (29-3, 15 KO), przyznał, że Walijczyk zaimponował mu swoją postawą w walce z Andrzejem Fonfarą (28-3, 16 KO), która nad ranem odbyła się w Chicago. - Zyskał szacunek każdego - mówi.


WASZYM ZDANIEM: FONFARA vs CLEVERLY

Zaczynamy zabawę. A że biją się Polacy, to robimy to trochę wcześniej niż zazwyczaj. Przy okazji dzisiejszej walki Andrzeja Fonfary (27-3, 16 KO) z Nathanem Cleverlym (29-2, 15 KO) zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. To jest temat dla Was - kibiców!ZIMNOCH SZYBKO UPORAŁ SIĘ Z OLUOKUNEM

Dla Krzysztofa Zimnocha (18-0-1, 12 KO) był to nie tylko powrót po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją i długą rehabilitacją. Był to również debiut z nowym trenerem w narożniku. Wszystko wypadło bardzo efektownie, choć wartość Gbengi Oluokuna (19-13, 12 KO) spada ostatnio na łeb na szyję.


VINCENT FEIGENTBUTZ LICZONY, ALE DOWIÓZŁ WYGRANĄ

Chyba nikt się nie spodziewał aż tak trudnej przeprawy Vincenta Feigenbutza (21-1, 19 KO) w pierwszej obronie tytułu mistrza świata kategorii super średniej federacji WBA w wersji tymczasowej. Trochę niedoceniany Giovanni De Carolis (23-6, 11 KO) postawił bardzo wysoko poprzeczkę, a na neutralnym terenie mógłby się nawet pokusić o wygraną.


KONO LEPSZY OD KAMEDY

Podczas trwającej gali PBC w Chicago Kohei Kono (31-8-1, 13 KO) po raz drugi obronił tytuł mistrza świata wagi super muszej według federacji WBA, pokonując swojego rodaka Koki Kamedę (33-2, 18 KO).
GRAFKA ZAKOŃCZYŁ (?) KARIERĘ GŁAŻEWSKIEGO?

- Jeżeli Paweł zaboksuje tak jak ostatnio, to jako pierwszy powiem mu, żeby zakończył karierę - powtarzał przed walką Tomasz Babiloński, promotor Pawła Głażewskiego (23-5, 5 KO). Pięściarz z Białegostoku niegdyś bardzo łatwo uporał się z Bartłomiejem Grafką (15-18-1, 6 KO), dziś jednak to już nie ci sami zawodnicy. Jeden zrobił spory postęp, drugi zaś wyraźnie spuścił z tonu. No i widać to było w Wieliczce...