Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-05

 ABEL SANCHEZ: WARD PO PROSTU CHCIAŁ SIĘ WYPROMOWAĆ NA GOŁOWKINIE

Trzy tygodnie temu rozgorzała wojna na słowa pomiędzy obozem Andre Warda (28-0, 15 KO) i Giennadija Gołowkina (33-0, 30 KO). Obie strony oskarżały się nawzajem o kłamstwa wypowiadane w mediach i unikanie rywalizacji. Teraz, na wieść o tym, że Amerykanin prawdopodobnie na stałe przeniesie się do wagi półciężkiej, trener "GGG" znów zaatakował Warda.
WIDEO: WARD vs SEP

Joseph Ward dwa miesiące temu sięgnął po złoty medal Mistrzostw Europy w wadze półciężkiej i jest jednym z głównych faworytów do złota rozpoczynających się jutro Mistrzostw Świata. Na rozgrzewkę przed tym turniejem prezentujemy Wam jego półfinałowe zwycięstwo z Samokowa nad Hrvoje Sepem z Chorwacji. Zobaczcie Irlandczyka w akcji!
POSTOŁ-BRONER: WALKA MAŁO PRAWDOPODOBNA

W miniony weekend poznaliśmy dwóch nowych czempionów dywizji junior półśredniej. Pas WBC zdobył Wiktor Postoł (28-0, 12 KO), WBA zaś Adrien Broner (31-2, 23 KO). Wielu kibiców z pewnością chętnie zobaczyłoby teraz walkę unifikacyjną pomiędzy Ukraińcem a Amerykaninem, jednak w tej chwili nie wchodzi to w grę.


KELLERMAN: MAYWEATHER WRÓCI NA REWANŻ Z PACQUIAO

Mało kto wierzy w emeryturę Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO). Również Max Kellerman, komentator telewizji HBO, nie daje wiary zapewnieniom Amerykanina, że już nigdy nie pojawi się między linami. - Jasne, że będzie dalej walczyć - mówi, a pytany o to, z kim, bez chwili namysłu odpowiada: - Z Pacquiao.