ROSYJSKA FEDERACJA ZAWIESIŁA HRIUNOWA

Jeden z najprężniej działających rosyjskich promotorów Władimir Hriunow został zawieszony przez tamtejszą federację boksu zawodowego. W teorii oznacza to, że nie będzie mógł organizować gal w Rosji, w praktyce jednak, jak sam zapewnia, nic się nie zmienia.

Zawieszenie Hriunowa ma związek z niesprecyzowanymi oskarżeniami Rosyjskiej Agencji Antydopingowej (RUSADA). Promotor został zaproszony na posiedzenie zarządu federacji w celu złożenia wyjaśnień, ale się na nim nie stawił, dlatego postanowiono odebrać mu licencję. - Nie może już dłużej występować w roli promotora na rosyjskich galach. Wprawdzie czasami w Rosji dochodzi do walk "pirackich", ale nie na tak wysokim poziomie - powiedział sekretarz komisji, Igor Mazurow.

Komentując decyzję, Hriunow stwierdził, że to żart, a on obejdzie się bez licencji. - Federacja jest organizacją publiczną. Oczywiście, że mogę dalej promować gale w Rosji. Jest mnóstwo federacji bokserskich, które z radością udzielą mi licencji. Zawieszenie w żaden sposób na mnie mnie wpłynie - przekonuje.

Hriunow jest obecnie promotorem m.in. Roya Jonesa Jr, Fiodora Czudinowa i Chabiba Allachwerdijewa, który najbliższej nocy zmierzy się w Connecticut z Adrienem Bronerem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 03-10-2015 11:12:46 
ktos nie dostal lapowki
 Autor komentarza: Lemmy72
Data: 03-10-2015 11:20:39 
Ja tu jestem kierownikiem tej szatni, nie mamy pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi...?
 Autor komentarza: rakowski
Data: 03-10-2015 11:28:42 
Riabiński buduje monopol.:P
 Autor komentarza: mandaryn
Data: 03-10-2015 20:33:04 
Riabiński - Haymon ze Wschodu
 Autor komentarza: odyniec
Data: 04-10-2015 11:02:05 
Lemmy
wezmie się cham uprze i weź mu daj
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.