LUCIAN BUTE JUŻ TRENUJE DO DeGALE'A

Eddie Hearn przekonuje, że za kilka dni walka Jamesa DeGale'a (21-1, 14 KO) z Lucianem Bute (32-2, 25 KO) zostanie zaklepana i potwierdzona. Dlatego Rumun zamieszkały na stałe w Kanadzie nie czekając na oficjalne informacje rozpoczął obóz treningowy do tego pojedynku.

Dla Anglika będzie to pierwsza obrona tytułu mistrza świata kategorii super średniej według federacji IBF. Bute z kolei zasiadał na tym tronie od 2007 do 2012 roku, po drodze aż dziewięciokrotnie odprawiając z kwitkiem kolejnych pretendentów. Tym razem to on wcieli się w rolę challengera.

Howard Grant, od niedawna nowy szkoleniowiec Luciana potwierdził, że on i jego podopieczny są już na Florydzie i tam przeprowadzili kilka pierwszych zajęć. Do walki ma dojść 28 listopada - prawdopodobnie w Quebec City.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-10-2015 14:49:06 
bardzo ciekawa walka i godny rywal dla Andre Warda z wagi superśredniopółciezkiej :)

Stawiam na TKO na Bute w drugiej połowie walki. DeGale nie jest tak destrukcyjny jak Froch. Bute chyba już ma ostatnia sznase na ugranie czegokolwiek..
Według mnie nie podoła..
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 02-10-2015 15:45:02 
O! Zmierzy się dwóch zawodników, z którymi wojownik Ward bał się walczyć.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 02-10-2015 19:45:00 
Mam sympatię do obu zawodników. Ewidentnie faworytem tej walki jest James DeGale. Tak na marginesie - ogromna szkoda, że nie doszło do walki DeGale vs Froch. Zwycięzcę pojedynku Bute vs DeGale chciałbym zobaczyć z Andre Wardem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.