Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-29

 


MAREK MATYJA: LICZĘ NA WYSTĘP W USA

- Możliwe, że w niedalekiej przyszłości stoczę pojedynek za wielką wodą. Oczywiście wszystko jest uzależnione od mojej formy w najbliższej walce. Zdaję sobie sprawę, że ewentualna potyczka w Ameryce to dla mnie wielka szansa na rozwój i zamierzam z niej skorzystać - mówi niepokonany pięściarz kategorii półciężkiej, Marek Matyja (9-0, 4 KO).LUCAS MATTHYSSE: POSTOŁ POCZUJE SIŁĘ MOICH UDERZEŃ

Już w sobotnią noc starcie Lucasa Martina Matthtsse (37-3, 34 KO) z Wiktorem Postołem (27-0, 11 KO) wyłoni nowego mistrza świata federacji WBC kategorii junior półśredniej. Niedawno sławny Freddie Roach namaścił Ukraińca na swojego nowego ulubieńca, jednak Argentyńczyk wydaje się być pewny swego i mocy swoich pięści.


POLSAT BOXING NIGHT? POPROSZĘ WŁODARCZYKA Z MASTERNAKIEM

- Rewanż Adamka ze Szpilką nie ma sensu. Hitem byłaby za to walka Tomka z Włodarczykiem  mówi w rozmowie z Kamilem Wolnickim Andrzej Wasilewski, promotor "Diablo". W kolejnej edycji Polsat Boxing Night starcie Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) kontra Tomasz Adamek (50-4, 30 KO)? To tylko jedna z sensownych wersji. Ale ja wolę inną.


FROCH: WARD NUMEREM JEDEN P4P, GOŁOWKIN POZA DZIESIĄTKĄ

Carl Froch zakończył niedawno karierę sportową, ale wciąż czynnie uczestniczy w życiu bokserskim i komentuje niektóre wydarzenia. Ostatnio odniósł się do spekulacji co do następcy Floyda Mayweathera Jr na tronie rankingu P4P. "Kobra" wskazuje bez zastanowienia na jedynego człowieka, z którym nie udało mu się wygrać, czyli Andre Warda (28-0, 15 KO).COTTO OBIECUJE ZWYCIĘSTWO TOTALNE

To będzie zwycięstwo totalne, zapowiada Miguel Cotto (40-4, 33 KO). Portorykańczyk od poniedziałku ciężko trenuje w Los Angeles i nie ma wątpliwości, że 21 listopada na ringu w Mandalay Bay w Las Vegas to on będzie górą i wyraźnie pokona Saula Alvareza (45-1-1, 32 KO).