POLSAT BOXING NIGHT? POPROSZĘ WŁODARCZYKA Z MASTERNAKIEM

- Rewanż Adamka ze Szpilką nie ma sensu. Hitem byłaby za to walka Tomka z Włodarczykiem – mówi w rozmowie z Kamilem Wolnickim Andrzej Wasilewski, promotor "Diablo". W kolejnej edycji Polsat Boxing Night starcie Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) kontra Tomasz Adamek (50-4, 30 KO)? To tylko jedna z sensownych wersji. Ale ja wolę inną.

Rzeczywiście, kariera "Szpili" poszła w innym kierunku i o rewanż byłoby teraz ciężko. Włodarczyk jest ciekawą opcją dla "Górala", bo Wawrzyk czy Zimnoch nie są jeszcze chyba na tyle znani, by ciągnąć całą rozpiskę. Wolałbym jednak inne rozwiązania.

Adamka najchętniej zobaczyłbym... z Mariuszem Wachem (31-1, 17 KO). Problem w tym, że obaj znają się od lat i szczerze lubią. Włodarczyk? Bardzo chętnie, lecz w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem dla Krzyśka byłoby starcie z Mateuszem Masternakiem (36-3, 26 KO). Obaj panowie ostatnio sobie miło porozmawiali, pozowali do zdjęcia, ale po pierwsze - mają swoją przeszłość, a po drugie są na tyle rozpoznawalni i wciąż mocni sportowo, że sprzedaż PPV, choć nie jestem w tej dziedzinie specjalistą, w moim odczuciu mogłaby pobić nawet wyniki gali Adamek vs Szpilka. Dodatkowo taki pojedynek łatwo byłoby podciągnąć pod eliminator jednej z liczących się federacji. Wystarczy tylko dobra wola z obu stron i... nie czarujmy się, odpowiednie nakłady finansowe.

Kto na rozpisce? Tu opcji już dużo więcej. Łaszczyk vs Gudel, rewanż Chudecki vs Syrowatka, Szymański vs Jonak, Zimnoch vs Sosnowski/Wawrzyk, Cieślak vs Janik i jeszcze dużo, dużo więcej. A przecież to tylko polskie opcje. Są jeszcze przecież rywale zagraniczni, choć niewątpliwie walki Polaka z Polakiem ogląda się najlepiej.

Dziś słyszę o różnych pomysłach na kolejną edycję PBN. Dla mnie zdecydowanie najciekawszym rozwiązaniem byłaby walka Krzyśka z Mateuszem. I na to liczę najbardziej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Woolite
Data: 29-09-2015 20:01:08 
A kim był Saleta by ciągnąć całą rozpiskę? Litości, łgarzu.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 29-09-2015 20:04:39 
Sportowo: Masternak - Włodarczyk.
Ale marketingowo: Adamek - Włodarczyk, bez dwóch zdań - nie czarujmy się.

I za pewne tak będzie znając chytrość Wasilewskiego i Polsatu :)
 Autor komentarza: un4given
Data: 29-09-2015 20:08:24 
Masternaka mało który "Janusz" kojarzy. Tak mi się wydaje. Tak że jako głowne wydarzenie na kolejnej PBN to troszke slabo. Adamek-Wach i Master-Diablo na jednej gali tak bym to widział.
 Autor komentarza: matd
Data: 29-09-2015 20:12:35 
Sportowo chyba najlepsze rozwiazanie,marketingowo tez bardzo dobre. Ja mowie ,nie jestem jakis sknera co chowa kase za pas i za dobrą gale zaplace,ale nie gdzie walką wieczoru ,ktora ma byc glownym daniem za ktore sie placi jest cos takiego jak ostatnio. Gale z potencjalna walką wieczoru Master vs Diablo i dodatkowa dobrą rozpiską kupilbym bez gadania.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 29-09-2015 20:12:58 
Z całej wyminionej trójki (Szpilka, Wach, Włodarczyk) Adamek najwieksze szanse na zwyciestwo miałby z Diablo. Włodarczyk poza ciosem( co w walce z Tomkiem wcale nie jest aż takim atutem z uwagi na jego odpornosć) nie ma niczego z czym Góral by se nie mógł poradzić. Wach zajezdża Adamka warunkami, co do Szpili myślę, że wygrałby jeszcze wyraźniej niż ostatnio. Co do głównego tematu, to z chęcia bym obejrzał takie zestawienie.
 Autor komentarza: Grande
Data: 29-09-2015 20:25:37 
Chętnie zobaczyłbym walkę Wawrzyka z Rekowskim. Oczywiście nie jako danie główne.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 29-09-2015 20:33:52 
Wg mnie Adamek - Areola, Masternak - Włodarczyk, Zimnoch - Wawrzyk (Kołodziej), może jeszcze rewanż Ew :). Super gala by była.
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 29-09-2015 20:36:01 
Udzielil wam wywiadu szefko ?
 Autor komentarza: kazan
Data: 29-09-2015 20:36:56 
Jak dla mnie Masternak - Włodarczyk bomba. Powtarzam to już od dawna. Na rozpiskę wrzucam jeszcze:
Janik vs Cieślak
Rekowski - Aguilera II
Zimnoch - Wawrzyk / Ugonoh
Sulęcki - Maciec
Szymański - Jackiewicz

Możliwości jest dużo, za dobrą galę również bez gadania wykładam 40 zł. Ostatniej nie wykupiłem, bo nie jestem, jak to się tu określa "Januszem" i patrzę na faktyczną wartość sportową zestawień. Wkurza mnie, jak ktoś próbuje mi wcisnąć kit i kicz. Karta taka jak podałem wyżej jest dla mnie świetna, ale pewnie niemożliwe, żeby ją dopiąć budżetowo. Ale co tam, pofantazjować można zawsze ;-)
 Autor komentarza: maniekz
Data: 29-09-2015 20:37:38 
Włodarczyk - Sosnowski
Rex - Wawrzyk
Adamek - Wach
Głażewski - Garguła (limit umowny) lub Garguła - Starbała
Kołodziej - Zimnoch
Cieślak - Janik
Żeromiński - Jackiewicz 2
Szeremeta - Maciec
Miszkin - Sołdara

Jeszcze wiele dobrych walk można stoczyć, tylko oni nastawiają się na jednostronne pojedynki, a nie pokaz boksu.

W Polsacie nikt nie ogarnia faktu premii za walkę? Tak trudno zmotywować kwotą 10K za występ wieczoru?
 Autor komentarza: RSC2
Data: 29-09-2015 20:49:04 
Adamek powiedział ,że Gołota czy Saleta to są jego koledzy i z nimi może walczyć.

Natomiast Krzysiek Włodarczyk to jego przyjaciel i walka z nim jest niemożliwa.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 29-09-2015 21:01:13 
@RSC2

Raczej bym się nie sugerował tym, co mówi Adamek :)
 Autor komentarza: xionc
Data: 29-09-2015 21:09:41 
Jakbyscie byli Wlodarczykiem, to z kim byscie woleli walke z Adamkiem czy Masternakiem? Czemu nikt nie proponuje Masternak - Adamek?

Moim zdaniem tylko opcja Wlodarczyk - Adamek jest realistyczna pod wzgledem pociagniecia gali. Chyba, zeby Golota wrocil z emerytury. :)
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 29-09-2015 21:19:29 
Jakbyscie byli Wlodarczykiem, to z kim byscie woleli walke z Adamkiem czy Masternakiem? Czemu nikt nie proponuje Masternak - Adamek?

A niby w jakiej wadze mieliby walczyć. Adamek mówił, że do cruiser juz nie zejdzie. A nigdy nie słyszałem żeby Masternak chciał pójść w góre?
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 29-09-2015 21:29:32 
"Zimnoch vs Sosnowski/Wawrzyk"

Z tym Sosnowskim to się trochę redaktor rozpędził,ale z Wawrzykiem to już dobra opcja.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 21:36:31 
Sosnowski nie powinien juz wychodzic do ringu, a w walce wieczoru Sosnowski to farsa taka sama jak nie wieksza jak z Saleta. Masternak-Diablo nierealne, Masternak jest w SE, wiec smieszne rozwazania. Wach? A na co, jak Wach ma co robic na zagranicznych ringach (Powietkin, Jennings, Joshua, Ortiz to tylko nieliczni rywale z ktorymi mogl walczyc Wach). Szpilka robi kariere w USA tez nierealne rozważania, a papier przyjmie wszystko. Zostaje jedynie Adamek-Włodarczyk. Na karcie Gudel? A kto to chce oglądać? Szymanki-Jonak też nierealne...
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 21:41:17 
W ogole kto chce ogladac Wach-Adamek przeciez to bylaby nudniejsza walka niz ta z Saleta, takie zestawienie styli nie gwarantuje zadnych emocji. Przegrana Adama nic nie zmienia, ale przegrana Wacha blokuje mu klika dobrych sportowo walk ktore wyminilem wczesniej. Głupia walka.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 21:42:42 
Bardzo slusznie Wach zrobil wybierajac Powietkina zamiast PPV i niech idzie droga zagraniczna, a nie wpada w ta ma machine propagandowa.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-09-2015 21:57:03 
Master wie, że na mistrza nie ma większych szans, dlatego PBN to dla niego jedyna szansa na naprawdę dobrą wypłatę. Problem w tym, że ostatnio ma kiepską serię a przede wszystkim doa przeciętnego odbiorcy PBN to anonim. Dalej jestem zdania, że skończy się na Włodar - Adamek - to najlepsza opcja dla zawodników i tv.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 29-09-2015 22:22:07 
Wlodarczyk mowil ze z Adamkiem nie bedzie walczył.Czyli Adamek vs Szpilka
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 22:30:27 
Odnoszę wrażenie, że Wasilewski zatrzymał się trochę w miejscu. Polacy mają już dość walk, które żadnemu zawodnikowi niczego nie dają w kontekście światowego boksu. Samo zestawienie znanych nazwisk już nie wystarczy. Musi też za tym iść wartość sportowa. Adamkowi walka z Włodarczykiem niczego nie wnosi jeśli chodzi o kontynuacje kariery w HW, a Włodarczykowi w wadze Cruiser i ewentualna wygrana nad Tomkiem nie przybliży go do odzyskania tytułu. Następne PBN wcale nie potrzebuje Adamka. Rewanż ze Szpilką ma sens ale raczej w USA. Wasilewski nie jest tym zainteresowany bo woli nie ryzykować. Włodarczyk vs Masternak to bardzo sensowna walka biorąc pod uwagę ich aktualną wartość sportową i marketingową. Następne ciekawe zestawienia: Cieślak vs Janik, Zimnoch vs Kołodziej, Reks vs Wawrzyk (chociaż Wawrzyka będą pewnie woleli sprzedawać w Stanach), kolejność dowolna.Taka gala na pewno lepiej by się sprzedała niż jakiś kolejny pół sportowy show, który w efekcie i tak wszystkich zawiedzie.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 22:32:50 
A Adamka najchętniej bym zobaczył w następnej walce ze Stevernem. Oczywiście w USA.
 Autor komentarza: cisiek
Data: 29-09-2015 22:36:32 
Kim jest Saleta, żeby ciagnąć rozpiskę? Rozpoznawalnym nazwiskiem, nic więcej na Januszy nie trzeba.

Ale wspomagając p. Kmitę - czemu nie Sulęcki-Szeremeta, Wawrzyk-Wach (po bęckach od Powietkina),Kołodziej-Masternak (jeśli nic lepszego nie dostaną)? PBN jako zjawisko, przyciąga pięściarzy na/po zakręcie, więc jeśli gala ma być na wiosnę, to liczę, że Diablo, Adamek, Fonfara, Głowacki, Szpilka i - niech tam - Masternak będą mieli akurat lepsze oferty. Oczywiście Tomasz Adamek nie przekonawszy nikogo za oceanem zwycięskim bojem z Chemkiem, może wystąpić jako weteran PBN z kolejną walką pożegnalną, nie przymierzając, jak pożegnalne trasy Judas Priest...
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 29-09-2015 22:36:43 
Wlodarczyk bardzo kiepsko wypadl w CW i zaraz po takiej walce przejsc do ciezkiej?. Wolal bym Wlodarczyka i Mastera. Finansowo wiadomo tak jak pisaliscie ze lepiej z Adamkiem, ale niech tez mysla o nas :D.

Chcialbym zobaczyc jeszcze Aguilera z Wawrzykiem na PBN, ciekawe zetsawienie zobaczylibysmy czy te soczewki nocne Cyca dzialaja i czy by widzial kontry Aguilera xD.
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 29-09-2015 22:37:21 
Swoja droga dalej pierdziela o Wlodku i Masteru, pare miesiecy temu mieli tez dosjc do porozumienia.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-09-2015 22:38:26 
Jaką to niby Masternak ma wartość marketingową? Bądźmy poważni. Przeciętny kibic zna kilku bokserów na krzyż, Mateusz się do nich nie zalicza. W walce wieczoru muszą walczyć powszechnie rozpoznawani zawodnicy. Poza tym - na deklaracje Tomka i Krzyśka co do braku zainteresowania pojedynkiem należy patrzyć z przymrużeniem oka, co najmniej.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 22:50:07 
GROiLLORT
Jaką to niby Masternak ma wartość marketingową? Bądźmy poważni. Przeciętny kibic zna kilku bokserów na krzyż, Mateusz się do nich nie zalicza. W walce wieczoru muszą walczyć powszechnie rozpoznawani zawodnicy. Poza tym - na deklaracje Tomka i Krzyśka co do braku zainteresowania pojedynkiem należy patrzyć z przymrużeniem oka, co najmniej.

Włodarczyk mimo iż kilka lat dzierżył pas mistrzowski to tak naprawdę nie wyrobił sobie w Polsce popularności w śród "niedzielnych oglądaczy". Nawet występy w teleturniejach mu nie pomogły. Popularność Masternaka jest porównywalna. Poza tym w cale nie musi to być walka wieczoru o ile Krzysiek nie miałby fochów z tego powodu.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 23:01:37 
Pseudopsirz piszesz strazne glupoty. Adamek nie ma juz zadnej kariery przed soba dlatego dla niego walka na PPV ma sens jak dla nikogo innego. Podobnie Włodarczyk jest w stagnacji i PBN to dla niego idealne rozwiązanie. Czlowieku jaki Szpilka dla Adamka, jakie USA? Po co Szpilce Adamek? Jak on w USA zarabia na bumach duze pieniadze, a Haymon w kadej chwili moze mu dac wieksza walke niz emeryt Adamek. Adamek powinien konczyc kariere, bo juz nic z niego nie bedzie, rozmienia sie jedynie na drobne. Z Diablo jeszcze bym go mogl zobaczyc i niech konczy.
 Autor komentarza: un4given
Data: 29-09-2015 23:08:05 
Diablo jest zdecydowanie bardziej popularny od Masternaka którego nikt prócz kibiców boksu nie kojarzy.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-09-2015 23:08:34 
No tak, Diablo-Masternak jako walka np. poprzedzająca pojedynek wieczoru miałaby sens, pytanie tylko, czy w takim przypadku byłoby możliwe dopięcie całej gali finansowo. A Włodarczyk (mimo, że i tak o wiele słabiej rozpoznawalny niż np. Saleta) bije Masternaka popularnością na głowę - chociażby przez wspombiane już teleturnieje, czy "próbę" samobójczą. O tym pisały wszystkie onety. Mastera prócz kibiców boksu nie zna nikt. A kibice boksu stanowią jedynie ułamek widowni PBN.
 Autor komentarza: rtg981
Data: 29-09-2015 23:16:48 
Ja również poproszę Włodarczyk - Masternak!

Już tu kiedyś pisałem że pod względem sportowym byłaby to najlepsza walka polsko-polska w historii i to zdanie pootrzymuję. TO starcie mogło by się też odbić echem w świecie. Z tym że w Polsce lepiej się to nie sprzeda niż Adamek - WŁodaeczyk.

Tomka chętnie zobaczyłby nie w ringu ale na emeryturze. Wielki bokser, najlepszy (według mnie) polski zawodowiec permanentnie dążący to tego by rozmienić się na drobne. Obym się mylił. Chciałbym ale nie wieże to że Tomek da jeszcze porządną walkę na światowym poziomie.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 23:18:05 
Karni

Jakie głupoty? Czytasz ze zrozumieniem? Ja nie twierdze ,że Adamek ma karierę. Sam Adamek stwierdził, że chce ją kontynuować i chce walczyć tylko z czołówka. Ja napisałem to w tym kontekście. Poza tym napisałem też że już wystarczy robienia z PBN cyrku dla emerytów i wypaleńców. Czas najwyższy podnieść wartość sportową tego wydarzenia a ty się zachowujesz jak byś obecną formułę zaakceptował i dalej w to brniesz. Wszystko można zmienić. I nie pisz mi więcej takich tekstów o "strasznych głupotach" bo jak na razie to ty masz problemy z logicznym myśleniem i czytaniem tekstów ze zrozumieniem.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 23:22:04 
GROiLLORT
A Włodarczyk (mimo, że i tak o wiele słabiej rozpoznawalny niż np. Saleta) bije Masternaka popularnością na głowę - chociażby przez wspombiane już teleturnieje, czy "próbę" samobójczą. O tym pisały wszystkie onety. Mastera prócz kibiców boksu nie zna nikt. A kibice boksu stanowią jedynie ułamek widowni PBN.

Ty piszesz o innym rodzaju popularności. To wszystko o czym napisałeś nie przekłada się na chęć oglądania go i na przyciągnięcie ludzi przed tv. REALNA wartość marketingowa w Polsce jednego i drugiego jest porównywalna, bo Masternaka mało kto kojarzy(chociaż bez przesady) a Włodarczyka nawet ci którzy o nim słyszeli nie chcą oglądać.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 23:27:33 
Z PBN zrobiono cyrk, bo przeciwnikiem Adamka był Saleta. Teraz sa plany powtórzenia cyrku, bo chca dac Adamkowi Sosnowskiego. Drugi powód to karta gali, ktora byla tragiczna. Jak chcesz przywrocic wartosci sportowa PBN to ja nie widze lepszej walki niz Diablo-Adamek. Adamek juz nic nie zwojuje i nic poza PBN mu raczej nie zostało. Polsat jest sobie sam winny, bo placi jakies bajońskie sumy Adamkowi za gównianą walkę z Saleta. Cos takiego w USA jest nie do pojecia. Tam PPV to jest skrajny ułamek gal i walczy praktycznie tylko Maywetaher i Pacquiao. Mozna pomyslec nad zrezygnowaniem z tzw. jednej glownej walki, ktora zabiera duzy procent budzetu a zrobic kilka ciekawych pojedynków na jednej. Rekowski-Wawrzyk, Zimnoch-Kołodziej, Janik-Cieślak, Sulęcki itp. Nie rozumiem czemu taki Adamek za taki za przeproszeniem shit ma zarabiać milion złotych? POLSAT ZDECYDOWANIE PRZEPŁACA ADAMKA. Nic nie znaczacy Saleta tylko dla tego ze walczy z Adamkiem tez jest przepłacany 5 krotnie. TO JEST KOMEDIA.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-09-2015 23:31:11 
PseudopisarzData: 29-09-2015 23:22:04
GROiLLORT
A Włodarczyk (mimo, że i tak o wiele słabiej rozpoznawalny niż np. Saleta) bije Masternaka popularnością na głowę - chociażby przez wspombiane już teleturnieje, czy "próbę" samobójczą. O tym pisały wszystkie onety. Mastera prócz kibiców boksu nie zna nikt. A kibice boksu stanowią jedynie ułamek widowni PBN.

Ty piszesz o innym rodzaju popularności. To wszystko o czym napisałeś nie przekłada się na chęć oglądania go i na przyciągnięcie ludzi przed tv. REALNA wartość marketingowa w Polsce jednego i drugiego jest porównywalna, bo Masternaka mało kto kojarzy(chociaż bez przesady) a Włodarczyka nawet ci którzy o nim słyszeli nie chcą oglądać.


Proszę o dowód, że " nawet ludzie, którzy o Włodarczyku słyszeli, nie chcą go oglądać". Rozpoznawalność niejedną ma formę, ale w rezultacie sprowadza się do tego samego - Janusz może nakłonić Grażynę do nadwyrężenia domowego budżetu i wykupienia PPV, bo "Adamek walczy, z tym, kto chciał się zabić Grażynka, nawet na TVNie mówili, że zdradzał żonę". Grażynka wtedy go skojarzy, o Masternaku mogłaby powiedzieć co najwyżej "olaboga, kto to jest?".
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 23:33:36 
Karni
Czlowieku jaki Szpilka dla Adamka, jakie USA? Po co Szpilce Adamek? Jak on w USA zarabia na bumach duze pieniadze, a Haymon w kadej chwili moze mu dac wieksza walke niz emeryt Adamek.

Co to za argumenty? A po co był Szpilka Adamkowi? Adamek w stanach jest nadal bardzo popularny i to nie tylko w śród Polonii. Taka walka w USA przyciągnęła by więcej kibiców niż pierwsza walka w Polsce. Ale jeśli dla ciebie To dobrze, że Szpilka walczy z bumami no to ok. Widzę, że jesteś miłośnikiem kiepskich zestawień nie tylko w Polsce ale i na świecie. Poza tym ja nie jestem zainteresowany ich rewanżem. Bo tak jak już napisałem jeśli Adamek sam chce jeszcze walczyć z czołówką tak jak to zapowiedział to dla mnie idealnym przeciwnikiem byłby Stevern. Idealny stosunek popularności do wartości sportowej. Stevern to taki Arreola sprzed kilku lat. Ja mam to gdzieś czy Adamek będzię walczył czy odejdzie na emeryturę. To jego decyzja.
 Autor komentarza: tapir
Data: 29-09-2015 23:34:55 
Walka Diablo vs Masternak miałaby pobić pod względem oglądalności walkę Adamek vs Szpilka? Wolne żarty. Masternaka zna bardzo nieliczna grupa składająca się głównie z sympatyków boksu. Oczywiscie chętnie bym taką walkę zobaczył, a Adamek powinien kończyć bo już lepszy nie bedzie, a ostatnie walki pokazały, że przegrywa z dobrymi, ale nie najlepszymi bokserami.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 23:36:10 
Karni
POLSAT ZDECYDOWANIE PRZEPŁACA ADAMKA.


Dlatego napisałem, że następne PBN nie potrzebują Adamka...
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 23:39:02 
GROiLLORT
Adamek walczy, z tym, kto chciał się zabić


Ty naprawdę myślisz, że ludzie żyli tym że jakiś tam Włodarczyk chciał się zabić? Ludzie mieli to w dupie. Nikogo to nie obchodziło i już nikt o tym nie pamięta. Jak by jakaś aktorka Klanu czy M jak miłość chciała się zabić to by było coś dla tłumu a nie jakiś Włodarczyk.
 Autor komentarza: Karni
Data: 29-09-2015 23:41:00 
Ty sie poruszaz w swiecie bajek, a ja pisze realnie. Rewanz dla Szpilki jest nierealny, przy tym co on teraz zarabia i jakie ma możliwości logistyczne. Przeciez to ze on walczy z bumami to nie jest jakis klopot promotorow, tylko celowe dzialanie na integrowanie go z polonia. On w kazdej chwili moze dostac Cunna czy Arreole na co mu Adamek. Narzekano ze Szpilka za odwanie prowdzony Jennings, damek itp. Teraz dostaje bumy, ale to jest kwestia czasu jak dostanie duza walke. Oczywisice Szpilka zadnym mistrzem swiata nie bedzie, ale Adamek teraz u niego nie wchodzi w gre. To jest realizm a nie pisanie byle glupot na papier.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 29-09-2015 23:46:26 
PseudopisarzData: 29-09-2015 23:39:02
GROiLLORT
Adamek walczy, z tym, kto chciał się zabić


Ty naprawdę myślisz, że ludzie żyli tym że jakiś tam Włodarczyk chciał się zabić? Ludzie mieli to w dupie. Nikogo to nie obchodziło i już nikt o tym nie pamięta. Jak by jakaś aktorka Klanu czy M jak miłość chciała się zabić to by było coś dla tłumu a nie jakiś Włodarczyk.

Nie czytasz ze zrozumieniem. Oczywiście, że ludzie mają gdzieś, że Włodar "chciał" się zabić (przynajmniej większość z nich). Ale m. in. dzięki temu smutnemu wydarzeniu jest rozpoznawalny. Dostrzegasz tą niezbyt subtelną różnicę? Poza tym teleturnieje, "Tańce z gwiazdami" etc. Masternak w takowych nie uczestniczył.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 29-09-2015 23:57:11 
GROiLLORT
Czytam ze zrozumieniem ale ty nie. Napisałem nie bez powodu, że wszyscy mieli to gdzieś, że Włodar chciał się zabić i nikt już o tym nie pamieta. A ty zaprzeczasz sam sobie. Sam stwierdzasz i przyznajesz że mieli to gdzieś i piszesz że dzięki temu jest rozpoznawalny:)

Walka Włodarczyka z Adamkiem na pewno będzie większym magnesem niż z Masterem.Ale, tak jak wcześniej napisałem żadnemu z nich biorąc pod uwagę ich plany nic nie daje. Włodarczyk głośno mówi o chęci odzyskania pasa. Ewentualna wygrana nad Tomkiem go do tego nie przybliży a przegrana jest jak najbardziej możliwa. Mnie chodzi o to, że lepiej jest zorganizowac kilka ciekawych walk niż inwestować w Adamka który na chwilę obecną jest pustym nazwiskiem i przyciąga coraz mniej ludzi przed tv. Włodar tym bardziej jest niechętnie oglądany, chociażby ze względu na swój styl. Co innego gdyby Adamek wygrał z kimś na świecie znaczącym, wtedy przyciągnął by wielu ludzi. Polacy już przestają się nabierać na same nazwiska. Jeśli któś wykupuje PPV to jakieś minimalne pojęcie o boksie ma. A tacy ludzie jeśli kojarzą Włodarczyka to kojarzą też Mastera. Ktoś kto nie lubi oglądac walk PPV nie kupi. Ja bym wolał aby zainwestowano pieniądze w kilka fajnych walk a dla Włodarczyka ściągnąc kogoś typu BJ Flores. Nie ma sensu przepłacac Adamka bo to już samo nazwisko i nic więcej.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 30-09-2015 00:00:36 
Karni
Ty sie poruszaz w swiecie bajek, a ja pisze realnie.


Nie. Ja pisze jak najbardziej realnie. Jeśli dobrym rywalem dla Szpilki będzie Arreola, to tym bardziej będzie Adamek. Adamek na chwilę obecną przyciąga w USA więcej ludzi w walce ze Szpilką niż wypalony Arreola. To jest realizm. Ale jak już wspominalem widziałbym dla Adamka innego rywala jeśli Adamek rzeczywiście myśli o powrocie do czołówki, a czy ma na to szanse to już inna sprawa. Jego decyzja. Chce to niech próbuje.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 30-09-2015 00:05:06 
No tak, tyle tylko, że nikt nie wykupi PPV (wbrew temu co piszesz, osoby je wykupujące niekoniecznie muszą mieć nawet "minimalne pojęcie o boksie", rozumiane jako kojarzenie więcej niż tylko kilku nazwisk) jeżeli na karcie walk nie będzie zawodników, którzy pociągną całą galę. A w Polsce to tylko Gołota, Saleta, Szpilka i Adamek. Przemek z Andrzejem zakończyli przygodę z boksem. Potencjalny pojedynek Adamek-Włodar byłby dla zwycięzcy okazją do przedłużenia kończącej się kariery a dla obu zawodników przede wszystkim skokiem na kasę. To jest teraz ich główny cel, czemu nie należy się dziwić z uwagi na ich sytuację.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 30-09-2015 00:14:28 
GROiLLORT
o tak, tyle tylko, że nikt nie wykupi PPV (wbrew temu co piszesz, osoby je wykupujące niekoniecznie muszą mieć nawet "minimalne pojęcie o boksie", rozumiane jako kojarzenie więcej niż tylko kilku nazwisk) jeżeli na karcie walk nie będzie zawodników, którzy pociągną całą galę. A w Polsce to tylko Gołota, Saleta, Szpilka i Adamek. Przemek z Andrzejem zakończyli przygodę z boksem. Potencjalny pojedynek Adamek-Włodar byłby dla zwycięzcy okazją do przedłużenia kończącej się kariery a dla obu zawodników przede wszystkim skokiem na kasę. To jest teraz ich główny cel, czemu nie należy się dziwić z uwagi na ich sytuację.


Według mnie to jest błędne myślenie organizatorów i części kibiców. Ktoś kto wykupuje PPV siłą rzeczy musi przynajmniej raz na jakiś czas lubić obejrzeć sobie walkę bokserską. Tacy ludzie owszem kojarzą kilka nazwisk, ale do nich zaliczają się również tacy zawodnicy jak Kołodziej, Zimnoch, Reks.. Salety i Gołoty odeszły do lamusa nawet dla niedzielnych kibiców. To już nie działa. Świat idzie do przodu, a wraz z nim świadomość nawet niedzielnych kibiców.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-09-2015 00:14:44 
juz o ppv mowia...
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 30-09-2015 00:16:59 
GROiLLORT

Włodarczyk chce odzyskać pas, a przynajmniej tak mówi. To już jego decyzja czy woli do tego dążyć czy wybiera skok na kasę, całkiem możliwe że jednorazowy.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 30-09-2015 00:18:55 
Walki bokserskie o wartości sportowej możesz mieć w undercardzie. Na całym świecie PPV sprzedają tylko gwiazdy. A że w Polsce są nimi już tylko Adamek i Szpilka, Polsat jest na nich skazany. Naprawdę myślisz, że sprzedałaby się gala z udziałem wyłącznie Kołodzieja, Zimnocha, Reksa, czy Wacha nawet z porządnymi (a i tak nie kojarzonymi przez Janusza) rywalami? Nie ma na to najmniejszych szans.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 30-09-2015 00:20:13 
PseudopisarzData: 30-09-2015 00:16:59

Włodar może i chce odzyskać pas, ale szanse ma na to iluzoryczne i dobrze zdaje sobie z tego sprawę, podobnie jak i jego promotorzy.
 Autor komentarza: Pseudopisarz
Data: 30-09-2015 00:24:27 
GROiLLORT
Włodar może i chce odzyskać pas, ale szanse ma na to iluzoryczne i dobrze zdaje sobie z tego sprawę, podobnie jak i jego promotorzy.


Zgadzam się. Tylko pytanie czy ma ambicję aby podjąć takie wyzwanie. Ewentualna przegrana z Adamkiem raczej wykluczy następny dobry zarobek. Natomiast po kolejnej przegranej np. z Drozdem miałby jeszcze szanse na PBN chociażby właśnie z Adamkiem.
 Autor komentarza: santana
Data: 30-09-2015 00:29:47 
Napiszcie petycje do Kmity co byście chcieli w następnej rozpisce PBN:)dodajcie,że jesteście stałymi userami bokser.org.Ważne też żeby napisać kto jest dłużej na bokser.org a Kmita na pewno siądzie przy dużym okrągłym stole z człowiekiem orkiestrą Borkiem przy drogiej kolumbijskiej kawie i rozpatrzą wszystkie opcje:)Zapewniam was,że nie będą sugerować się tym żeby zarobić siano tylko w pierwszej kolejności rozpatrzą propozycje najstarszych userów bokser.org:)
 Autor komentarza: santana
Data: 30-09-2015 00:31:49 
a i najważniejsze,żeby dołączyć w tej petycji prośbę o nie zrobieniu tej imprezy w PPV:)
 Autor komentarza: rufus433
Data: 30-09-2015 01:51:33 
Włodarczyk już się nie podźwignie. Baby go załatwiły na cacy. Był chłop - ni ma chłopa.
 Autor komentarza: canuck
Data: 30-09-2015 05:23:18 
Element do Przemyslenia: "Jezeli jestes tak meski, inteligentny oraz przystojny jak Wlodarczyk, to kobiety sie po prostu rzucaja na ciebie, a kontrakty na modela naplywaja jak tsunami."

Trudno sie temu oprzec, nieprawdaz!?
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 30-09-2015 09:11:53 
Nie oszukujmy się, Włodarczyk-Masternak to tylko pobożne życzenia red. naczelnego, które z rzeczywistością nic wspólnego nie mają. Wiadomym jest, że do Mateusza pałacie od dawna uczuciem i ten średniak jest u Was nachalnie promowany. Masternak who? Kto to jest w ogóle dla kibica masowego? Jakim on jest gwarantem wykupienia PPV? Żadnym. To, że garstka kibiców, która udziela się na forach bądź przegląda branżowe strony chciałby to zobaczyć to nie ma żadnego znaczenia dla telewizji Polsat, która ma dużo szerszy target. Nazwiska takie jak Gołota, Adamek, Saleta, Włodarczyk czy Szpilka trafiają do masowego kibica, Masternak to sobie może walczyć na undercardzie czy gdzieś na galach Sauerlanda po walce wieczoru jak pani z mopem zaczyna sprzątać halę xDD
 Autor komentarza: zombi
Data: 30-09-2015 09:28:23 
nietrzeźwy, gdyby masternak był takim panem nikt, to polsat nie proponowałby mu walki z włodarczykiem, a talie plany i wstępne propozycje były już na tę galę. Polsat wie chyba lepiej niż ty, jak się sprzedaje dla niedzielnego widza taki masternka. Z tego co poamietam miął dobre oglądalności, jak walczył na polsacie i dla tego polsat dalej go widzi na swoich galach w znaczących walkach.

Wlaka adamek - włodarczyk nie ma wymiaru sportowego i dla mnie byłaby mniej ciekawa niż walka z włodarczyk - maternak. Tu zwycięstwo ma duży wymiar sportowy. Wygrany wraca do poważnej gry i tak naprawdę jest o krok do walki o pas. Zrtesztą jakby się mocno postarano to taki pojedynek moglby być jakimś eliminatorem.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 30-09-2015 09:33:00 
Autor komentarza: zombiData: 30-09-2015 09:28:23
nietrzeźwy, gdyby masternak był takim panem nikt, to polsat nie proponowałby mu walki z włodarczykiem, a talie plany i wstępne propozycje były już na tę galę.

*
*
*

Ale nie na WALKĘ WIECZORU, od której uzależniona jest sprzedaż PPV. Masternak to jest tak jak Proksa pan nikt dla szerszego kibica. Adamek-Włodarczyk to starcie dwóch rozpoznawalnych pięściarzy dla kibica MASOWEGO i takie zestawienie pociągnie PPV, Masternaka to można wrzucić jedynie w undercard.
 Autor komentarza: zombi
Data: 30-09-2015 09:48:07 
nietrzeźwy, nie przesadzałbym .... Masternak miał juz walki wieczoru na polsacie, boksował na wyśmienitych galach o bardzo dużej oglądlaności, choćby adamek - kliczko, czy kliczko - powietkin, adamek - gołota. Polsat transmituje jego walki od bardzo dawna, nawet wtedy gdy walczy na wsiach w danii, ale pokazuje. Masternak musi mieć jakąś tam oglądalność. Dlatego zestawienie z włodarczykiem, który był mocno promowany i jest rozpoznawalny w mojej ocenie jak najbardziej nadaje się na walkę wieczoru. Ten pojedynk można naprawdę wypromować. Między panami była historia, więc jest na czym się oprzeć. Dotego wymiar sportowy który może być inwestycją daje podstawy aby myśleć o takiej walce.
 Autor komentarza: zombi
Data: 30-09-2015 09:50:57 
porównanie z proksą - nietrafione. Przecież GP praktycznie wogóle nie był pokazywany przez polsat. On nie miał żadnej kariery w polsce. Zaś msternak już od długiego czasu gości na antenie polsatu.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 30-09-2015 10:02:40 
Autor komentarza: zombiData: 30-09-2015 09:48:07
Masternak miał juz walki wieczoru na polsacie

*
*
*

Kiedy?!

Autor komentarza: zombiData: 30-09-2015 09:48:07
boksował na wyśmienitych galach o bardzo dużej oglądlaności, choćby adamek - kliczko, czy kliczko - powietkin, adamek - gołota.

*
*
*

Na undercardzie... undercardem emocjonuje się kibic siędzący w temacie, a nie ten który wykupuje PPV na walkę Gołota-Saleta, bo tu akurat kibic siedzący w temacie wie, że to starcie dwóch emerytów. Masternak to no name dla kibica masowego i jakbyś nie zaklinał rzeczywistości to jest to prawdą. Kibic masowy to kojarzy przede wszystkim Gołotę, Michalczewskiego, Adamka, Saletę, Diablo i Szpilkę (przez kontrowersje z nim związane). Reszta to tło o którym ktoś coś słyszał piąte przez dziesiąte. Masternak nie nadaje się na PPV i nikt PPV z nim w roli głównej nie bierze pod uwagę.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 30-09-2015 10:11:31 
Masternak to anonim, co z tego, że walczył na galach Polsatu (nigdy w walce wieczoru), skoro w mediach praktycznie nie istnieje. Czasem coś tam powie w tv (zazwyczaj narzekając na okrutny los i zapowiadając wielką walkę w niedalekiej przyszłości), czasem na onetach pojawi się wzmianka o jego pojedynku, by zaraz potem zniknąć. I to tyle. Włodarczyk też "gwiazdą" nie jest, sam nie pociągnie PPV, ale jako przeciwnik "gwiazdy" (Adamka, Szpilki) ma szanse galę sprzedać.
 Autor komentarza: zombi
Data: 30-09-2015 10:11:45 
Choćby na gali organizowanej dla polsatu przez niejakiego grajewskiego, bodajże w spodku. Tam masternak miał walkę wieczoru z francuzem, nie pamiętma już nazwiska.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 30-09-2015 10:17:02 
Autor komentarza: zombiData: 30-09-2015 10:11:45
Choćby na gali organizowanej dla polsatu przez niejakiego grajewskiego, bodajże w spodku. Tam masternak miał walkę wieczoru z francuzem, nie pamiętma już nazwiska.

*
*
*

Mówisz o jednorazowym występie na małej gali w roku 2010 gdzie walka i tak leciała w Polsacie Sport? No to zmienia postać rzeczy, na pewno po tym występie wszyscy dowiedzieli się kim jest Mateusz i pamiętają go do dzisiaj, bo żadnej innej walki wieczoru nie miał xDD
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 30-09-2015 10:18:17 
zombi
Data: 30-09-2015 10:11:45

To była gala "Diamond Boxing Night". Polsat być może i ją transmitował, ale nie sygnował własną nazwą. Podrzędna gala jakich wiele, nie trafiła do masowego odbiorcy.
 Autor komentarza: un4given
Data: 30-09-2015 10:20:46 
Kołodziej, Wawrzyk, Głazewski też mieli swoje walki wieczoru na Polsacie, normalnie gwiazdy PPV xD
 Autor komentarza: tyler
Data: 30-09-2015 10:24:31 
Nietrzeźwy przyznam że mamy podobne zdanie. Luzie często patrzą na zestawienie pojedynków przez pryzmat głównej walki i przekonałem się w sobotę jaki "kibic" (oczywiście nie generalizuje) zasiada na trybunach... Wyjechałem spóźniony na atlas jak do ringu wchodził sęk więc pytam kolesia co obok siedzi kto wygrał miszkin czy gargula, a pan na to: yyyy polak polak proszę pana wygrał. Pytam panią nade mną,a pani się uśmiecha do mnie i mówi że z mężem przyszła ale jest w kiblu (jeden otwarty na całą halę) bo ona nie wie kto... przyjdzie to powie. Więc kiedy wrócił owy ogier, pytam ponownie o rezultat, a na to mąż tej uśmiechającej się pani mówi że nie wie ale było nudno.
 Autor komentarza: un4given
Data: 30-09-2015 10:27:06 
tyler

Pamiętaj że to są ci prawdziwi partycypujący fani boksu zawodowego ! xD
 Autor komentarza: zombi
Data: 30-09-2015 10:27:20 
nieprawda, że undercardem emocjonuje się tylko kibic siędzący w temacie. Zawodnik, który walczy na walkach poprzedzajacych pojedynek wieczoru, i kóry daje dobre walki w końcu zyskuje też tych niedzielnych. Nie mówię że masternak zawrócił w głowach niedzielnym kibicom, ale on toczył naprawdę ciekawe pojedynki na tych dużych galach i nie były to pojedynki pierwsze, przy pustych trybunach. Świetna walka na gali kliczko - adamek, również bardzo dobty pojedynek z Janikiem, emocjonujący z drozdem. Takie walki niedzileny kibic zapamiętuje. Z tego co pamiętam polsat zorbił parę filmików o masternaku. Gdyby nie widzieli w nim potencjału na oglądalność to nie robiliby tego. Pisanie wiec że masternak jest kompletnie nieznanym zawodnikiem dla szerszego grona jest nieporozumieniem. Zapominacie, że pomiędzy białym i czarnym są różne odcienie szarości. Masternaka da sie dobrze wypromować do takiej walki. Między nim a diablo było sporo zatargów, które mogą temu posłużyć.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 30-09-2015 10:31:39 
Nie ma co się oszukiwać i łudzić tym, iż w walce wieczoru na PBN transmitowanej w PPV mógłby wystąpić Master.

W głównej walce może wystąpić ktoś z tej listy: Adamek, Szpilka, Wach, Włodarczyk i to najlepiej skonfrontowany z innym zawodnikiem z powyższej listy. Ewentualnie można by zorganizować PPV z udziałem Arreoli i wtedy rewanż z Adamkiem.

Jak dla mnie jedyne zestawienia, które by przeszły to:

Adamek vs Diablo
Szpilka vs Diablo
Adamek vs Wach
Szpilka vs Wach
Adamek vs Arreola

raczej nie widzę rewanżu Szpilki z Adamkiem, bo raczej drugi raz się to nie sprzeda, ale kto wie. . Podejrzewam też, że walki Szpilki z Wachem, czy też walki Szpilki z Chrisem nie zobaczymy, gdyż to zbyt duże ryzyko, a korzyści nie ażd tak wielkie.

Pozostali zawodnicy jak Wawrzyk, Kołodziej, Master, Zimnoch, Janik, Cieślak, Rekowski ....

to tylko walki w undercardzie.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 30-09-2015 10:46:49 
rocky86
Data: 30-09-2015 10:31:39

Wach i Włodar samodzielnie (czyt. nie skonfrontowani ze Szpilką lub Adamkiem lub drogim, bardzo znanym zawodnikiem z zagranicy, na którego Polsatu nie stać) też nie sprzedadzą PPV jako konie pociągowe gali. Jako przeciwnicy Adamka lub Szpilki - owszem, to się uda. Ale na zajmowanie stanowiska "gwiazdy nr 1" są w dalszym ciągu zbyt anonimowi, tyczy się to zwłaszcza Wacha.
 Autor komentarza: tyler
Data: 30-09-2015 11:01:43 
Un4given
Oczywiście że tak ;-) i zapewne bilety dostali w zakładzie pracy lub "we firmie", lub też przyszli zrobić samojebke z Burneika
 Autor komentarza: tyler
Data: 30-09-2015 11:08:29 
Ja chętnie to zobaczyłbym taki zestaw na PBN:
Adamek vs Chisora
Szpilka vs Zimnoch
Włodarczyk vs Masternak
Rekowski vs Aguilera 2
Kołodziej vs Sosnowski
Wach vs Wawrzyk
Saleta vs Najman
i jako start dwie Ewy w rewanżu.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 30-09-2015 11:10:36 
Zgadzam się z kolegą zombi.Pomiędzy białym i czarnym jest wiele odcieni szarosci,a Master i jego "era"jest blado szara LOL
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 30-09-2015 11:14:29 
Zombi, możesz dalej zaklinać rzeczywistość, dwoić się i troić w celu wymyślania jak to nam się Masternak wypromował w oczach masowego kibica walcząc w przedwalkach czy jak to daleko zajechał na kontrowersyjny i słynnym "mleku z dodatkami" rzuconym przez Włodarczyka (swoją drogą to chyba wtedy najbardziej zaistniał xDD), ale nie zmieni to rzeczywistości czyli tego, że Polsat nie zorganizuje wokół osoby Mateusza eventu PPV jak i tego, że masowy kibic dalej będzie pytał: "a kto to jest ten Masternak czy Maserak?" xDD
 Autor komentarza: rocky86
Data: 30-09-2015 11:45:46 
GROiLLORT

"Wach i Włodar samodzielnie (czyt. nie skonfrontowani ze Szpilką lub Adamkiem lub drogim, bardzo znanym zawodnikiem z zagranicy, na którego Polsatu nie stać) też nie sprzedadzą PPV jako konie pociągowe gali"

Też tak myślę, dlatego wymieniłem zestawienia, które widzę, jako walkę wieczoru na PBN i które moim zdaniem są realne do zrealizowania:

Adamek vs Diablo
Szpilka vs Diablo
Adamek vs Wach
Szpilka vs Wach
Adamek vs Arreola

To są walki, które mogłyby sprzedać przyłącza. W Szpilka vs Wach wątpię, ryzyko spore, a Szpila raczej na amerykański rynek się teraz nastawia.

Pozostałe walki są możliwe do zorganizowania i przyciągnęłyby sporą widownię. Nie wiem co chce zrobić Wasyl z karierą Diablo, ale jak dla mnie w CW będzie ciężko cokolwiek zwojować, musiałby toczyć walki rankingowe i zapewnić sobie mandatory, a to przynajmniej dwie ryzykowne walki, do tego za niewielkie pieniądze, ciężki do zorganizowania.

Moim zdaniem Polsat jest skazany na walki z udziałem Szpilki lub Adamka w ramach PBN.
 Autor komentarza: zombi
Data: 30-09-2015 11:58:10 
andrewsky, era mastera nie ma tu nic do rzeczy, ale niezmiernie się cieszę że sie ze mną zgadzasz, w szczególności, że pisząc o dużej rozpoznawalności miałem na myśli kolor biały LOL

nietrzeźwy, zarówno ja jak i ty możemy zaklinać rzeczywistość, dwoić się i troić, ale nic nie zmienimy. To telewizja będzie oceniać czy taki pomysł ma rację bytu, czy też nie. Proste, oni znają słupki, ewentualny potencjał itd.
 Autor komentarza: santana
Data: 30-09-2015 12:49:29 
zombi
Jedna z nie wielu osób,która pisze w miarę racjonalnie:)
Pewnie,że polsat zna słupki i w pierwszej kolejności będzie się sugerować zarobkiem a nie sprawieniem nam kibicom przyjemności:)Nie muszą na siłę robić walk między Polakami,którzy się cenią nie gorzej niż bokserzy z górnej półki z zachodu do tego dochodzą zawirowania z promotorami naszych asów,którzy też chcą ugryźć kawałek ciasta i robią się z tego takie takie sumy że głowa boli:) a ani Master ani Włodar na ten moment nie są gwiazdami czołówek.Jeden nie może doprosić się walki z nikim i nikt nie jest zainteresowany walką z nim odkąd stracił pas a drugi od długiego czasu przez swoich promotorów jest traktowany jako zapchaj dziura wystawiają go jako pierwsza walka o godz 16 na podrzędnych galach:)Taki polsat wystawia Adamka z średniakiem ze Stanów ciut lepszym niż Nagy Aguilera i niedzielni kibice zadowoleni PPV się sprzedaje polsat dużo nie wydaje a zarabia sporo i tyle:)
 Autor komentarza: miedzybumemamistrzem
Data: 30-09-2015 13:07:40 
Na gali w walce wieczoru powinien wystapic Krzysio Glowacki z jakims latwiejszym rywalem ale z drugiej strony chce robic kariere za oceanem musi sobie z promotorami podliczyc co sie bardziej oplaca. W tej chwili to nr 1 w Pl a nie zdziwie sie jak bedzie kiedys numerem jeden w histori polskiego boksu. Mysle za za walke glowki malo kto z tego portalu nie zaplacil by 40 zl. W kazdym razie na taka gale ja bym sie wybral od razu.
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 30-09-2015 14:36:32 
@miedzybumemamistrzem Krzysio to powinien jak najdalej trzymać się gal o pas Polsatu. Jeszcze by mu Salete dali albo Pudziana. Bądź poważny
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 30-09-2015 14:53:54 
Włodarczyk zdobywa pas w CW i przejdzie do Heavywight. Wystarczy mu taki Aguilera i Oloukun w rozkładzie by wskoczył do topowych 15stek, a potem może wybierać sobie kasowe walki jakie tylko chce. Rozjechałby Cunninghama, postawiłby się Thompsonowi i jest w magazynie The Ring top10. Wtedy byłby wśród najcenniejszych 10 nazwisk jakie mogą się znaleźć w rekordzie. Średnio jest to około 50 nazwisk pojawiających się w rankingu w ciągu 10 lat. Warto pokonywać nazwiska z magazynu the ring ;)
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 30-09-2015 14:55:06 
Statystycznie ktoś kto w ciągu dekady nie walczył z kimś z rankingu the ring ani się w nim nie pojawił to nic nie wniósł w tych latach do boksu i był tylko średniakiem, a o zapisaniu się w historii może tylko pomarzyć ;)
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 30-09-2015 15:53:23 
a ojciec chce szpilka diablo , nie lubia sie obaj bylo juz cos tam w szatni i tak naprawde jednego i drugiego ojciec nie lubi wiec bedzie sie ojcu swietnie ogladalo
 Autor komentarza: odyniec
Data: 01-10-2015 08:07:05 
Masternak to niech da w koncu rewanz Janikowi
obsrany jest od dawna unika tego rewanzu jak ognia - sportowo i finansowo napewno lepsze zestawienie niz walki z jakimis Mullerami
Master to noname nawet w Polsce - kto o nim slyszal poza kibicami boksu? nikt. on ma o sobie zawyzone mniemanie i mysli ze jest gwiazda ale prawda jest brutalna

Diablo -Adamek marketingowo napewno najlepsze zestawienie w PL a sportowo pod warunkiem ze Diablo bedzie w jakiejs formie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.