Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-25

 


REKOWSKI-AGUILERA: WIDEO Z WAŻENIA

Tuż przed walką wieczoru na ringu w Łodzi zaprezentują się Marcin Rekowski (16-1, 13 KO) i Nagy Aguilera (19-9, 13 KO). Obaj wnieśli dziś na wagę prawie po równo - odpowiednio 109 i 109,6 kilograma. Zobaczcie jak wyglądali podczas tej ceremonii.


WIDEO: FIDURA vs CZAJKOWSKA

W Gliwicach trwają X Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska, gdzie pojawiło się 12 ekip z całego świata. Wśród tak bogatej obsady nie zabrakło naszej faworytki do startu w IO Rio 2015 Lidii Fidury. W Walce ćwierćfinałowej zawodniczka GUKS Carbo Gliwice skrzyżowała rękawicę z Magdalena Czajkowską (KKS Sporty Walki Poznań). Prezentujemy Wam ten pojedynek - retransmisję z całego dnia możecie obejrzeć w poprzednich artykułach. Ze względu na liczną obsadę organizator przesunął start półfinałowych potyczek na godzinę 10:00. Zapraszamy na bezpośredni przekaz z Gliwickiej hali przy ul. Jasnej 31
KLICZKO NIE PRZEJMUJE SIĘ RANKINGAMI P4P

Dwadzieścia pięć zwycięskich walk o mistrzostwo świata, osiemnaście kolejnych obron tytułu, dzierżenie pasa przez ponad dziewięć lat. Mało kto w świecie boksu, nie tylko dzisiaj, ale i w całej historii pięściarstwa, może się równać z osiągnięciami Władimira Kliczki (64-3, 53 KO). Mimo to w rankingach P4P Ukrainiec wciąż jest stosunkowo nisko.
109 KILOGRAMÓW WAWRZYKA, WILDER LŻEJSZY OD PRETENDENTA

Blisko 109 kilogramów zanotował Andrzej Wawrzyk (30-1, 16 KO) przed powrotem na ziemię amerykańską. Jego rywal - Mike Sheppard (24-18-1, 10 KO), okazał się sporo lżejszy, wnosząc na skalę 102,6 kg. Przypomnijmy, iż główną atrakcją gali w Birmingham będzie pojedynek Deontay Wildera (34-0, 33 KO) z Johannem Duhaupasem (32-2, 20 KO) o pas WBC królewskiej kategorii.


ADAMEK-SALETA: WIDEO Z WAŻENIA

W głównej walce wieczoru gali Polsat Boxing Night spotkają się Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) i Przemysław Saleta (44-7, 22 KO). Popularny "Góral" okazał się lżejszy o blisko dziesięć kilogramów. Zobaczcie jak obaj panowie prezentowali się dziś na tej ceremonii.WYNIKI: I GALA BOKSU W SULEJOWIE

W malowniczo położonym nad Pilicą powstałym w XII wieku Podklasztorzu Zakonu Cystersów w Sulejowie M.U.K.S.Widzew Łódź zorganizował inauguracyjną Galę Boksu i Sztuk Walki o Puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego i Puchar Burmistrza Sulejowa. Rozegrano 18 pojedynków, których wyniki prezentujemy w rozwinięciu.
ADAMEK-SALETA: DARIUSZ SNARSKI STAWIA NA PRZEMKA

- Rocznik 68. to najlepszy rocznik w polskim boksie. Początkowo to na pewno Tomek zyska przewagę, ale gdy już się zmęczy... - Dariusz Snarski to jedne z nielicznych specjalistów, którzy obstawiają jutrzejsze zwycięstwo Przemysława Salety (44-7, 22 KO) nad faworyzowanym Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO).

GRABOWSKI: TO JUŻ ROBI SIĘ KOMEDIA

- To już robi się komiczne. Nie dość, że druga strona kłamie, to jeszcze tak sprytnie odwraca kota ogonem, że ktoś nie będący w temacie "od środka" ma wrażenie, że to my tak naprawdę coś kombinujemy. A prawda jest zupełnie inna - nie ukrywa złości Mariusz Grabowski, promotor Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO), która jutro ma skrzyżować rękawice z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO).


MISTRZOSTWA ŚWIATA: POLACY POZNALI RYWALI

Dawid Jagodziński (-49 kg) oraz Wicemistrzowie Europy - Tomasz Jabłoński (-75 kg) i Igor Jakubowski (-91 kg), poznali rywali na Mistrzostwa Świata w Doha. Łącznie w Katarze wystąpi 260 bokserów z 73 państw wyselekcjonowanych we wcześniejszych zawodach, m.in. ME w Samokovie (Bułgaria).