KLICZKO: NIE KAŻDY SZCZEKAJĄCY PIES POTRAFI UGRYŹĆ

Redakcja, Press Association / Sky Sports

2015-09-24

W środę Tyson Fury (24-0, 18 KO) ponownie zrobił show i brylował na konferencji prasowej w Londynie, jednak Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) ma wątpliwości, czy Anglik będzie w taki sam sposób błyszczeć, kiedy spotkają się w ringu.

- Myślę, że w środku Fury jest osobą niepewną, a tym wszystkim, co nam pokazuje, próbuje tę swoją niepewność zakryć. Nauczyłem się, aby nie oceniać nikogo przed walką. Widziałem już takich, którzy byli głośni, a nic nie oferowali w ringu, ale też takich, którzy byli wyciszeni poza ringiem, za to w nim stanowili duże zagrożenie. Nie każdy szczekający pies potrafi ugryźć. Fury ma na pewno talent do tego, aby zabawiać ludzi, co było widoczne zwłaszcza dzisiaj. Był przebrany za Batmana, walczył z Jokerem, czułem się jak w teatrze - stwierdził Ukrainiec.

Przy okazji "Dr Stalowy Młot" raz jeszcze podkreślił, że 24 października w Dusseldorfie podda Fury'ego terapii, tak samo jak kilka lat temu jego równie głośnego rodaka - Davida Haye'a. - Moje pięści będą mówić głośniej niż słowa - zapewnił.