Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-23

 
ROACH: PO ODEJŚCIU FLOYDA NUMEREM JEDEN JEST GOŁOWKIN

Po tym, jak Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) ogłosił zakończenie kariery, w boksie zapanowało bezkrólewie. Od kilku dni trwa debata, kto powinien przejąć po Amerykaninie koronę najlepszego zawodnika P4P. Magazyn The Ring już podjął decyzję, przyznając ją Romanowi Gonzalezowi, inni wciąż się wahają. Freddie Roach ma tymczasem swojego zdecydowanego faworyta.


KLICZKO-FURY: OSTRA WYMIANA ZDAŃ

Dzisiejsza konferencja prasowa promująca walkę Władimira Kliczki (64-3, 53 KO) z Tysonem Furym (24-0, 18 KO) podkręciła tylko atmosferę przed zaplanowanym na 24 października w Dusseldorfie pojedynkiem. Między zawodnikami w pewnym momencie zaiskrzyło.
PAWEŁ GŁAŻEWSKI: JEŻELI PRZEGRAM Z GRAFKĄ, ZAKOŃCZĘ KARIERĘ

- Czuję się zregenerowany. Ta kilkumiesięczna przerwa od boksu była mi potrzebna. Wyszło mi to na pewno na dobre, bo miałem czas na różne przemyślenia. Ale pora wracać na ring. Październikowa walka z Bartkiem pokaże, czy jeszcze mam czego szukać w tym sporcie - mówi otwarcie Paweł Głażewski (23-4, 5 KO), który nie ukrywa, że w przypadku trzeciej porażki z rzędu już na dobre zawiesi rękawice na kołku.
WIWAT ERYK. WIWAT ZAWISZA...

Kilka dni temu Eryk Apresyan powrócił z Mistrzostw Świata Juniorów w Petersburgu z brązowym medalem. Wielkie chwile dla młodego zawodnika, a także dla klubu i całej pięściarskiej Polski - rosną młode szanse na medale ważnych imprez międzynarodowych! Kolejny cel Eryka to Liga WSB.


KAROLINA ŁUKASIK: BRODNICKA JEST SZYBSZA OD PIĄTKOWSKIEJ

- Piątkowska rzeczywiście bije mocno, ale jest wolniejsza i ma słabszą defensywę - uważa Karolina Łukasik, nowa trenerka Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO), która w sobotni wieczór podczas gali Polsat Boxing Night zmierzy się z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Łukasik doskonale zna obie zawodniczki, bo z oboma sparowała w przeszłości. Opowiedziała nam o swojej wizji tego pojedynku, odniosła się do zarzutów drugiego obozu o rzekome szpiegowanie, a także opowiedziała o swoich planach sportowych, bo przecież niedawno wróciła szybkim nokautem.