Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-22

 
MARGARITO MOŻE WRÓCIĆ POD BANDERĄ TOP RANK

Szykujący się do powrotu na ring Antonio Margarito (38-8, 27 KO) może niebawem ponownie zawitać na pokładzie Top Rank. Przedstawiciele Meksykanina spotkali się już z władzami grupy i wszystko jest na dobrej drodze, aby "Tony", który spędził w stajni Boba Aruma większość kariery, ponownie wystąpił pod jej banderą.

MARIUSZ WACH: JEST WE MNIE JESZCZE SPORO REZERWY

Po czterech sparingach z Tomkiem Adamkiem w Łomnicy Mariusz Wach (31-1, 17 KO) powrócił do Dzierżoniowa z Piotrem Wilczewskim. Obu panów czeka teraz kilka dni treningów na miejscu, po czym udadzą się na obóz do Zakopanego. Tam właśnie będzie hartować się stal przed zaplanowanym na 4 listopada pojedynkiem z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO).
EWA BRODNICKA: JA NA PEWNO WYTRZYMAM CIŚNIENIE

Już za cztery dni wyczekiwana gala Polsat Boxing Night. Napięcie rośnie, ale w prasie nie mówi się wcale najwięcej o walce wieczoru, a o rywalizacji pań - Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Obie nie ukrywają już nawet wspólnej niechęci. Dziś gościliśmy na jednym z ostatnich treningów Brodnickiej. Posłuchajcie co nam powiedziała.


WIDEO: VAN DER PAS vs BILALI

Wracamy znów do Mistrzostw Europy. Max van der Pas (-75kg) doszedł do ćwierćfinału tej imprezy, w który przegrał niejednogłośnie na punkty z naszym Tomkiem Jabłońskim. Zanim zaboksował z Polakiem, najpierw odprawił w 1/8 Asmera Bilali z Albanii, a my teraz prezentujemy Wam ich walkę.ANDRE BERTO: PO TBE SPODZIEWAŁEM SIĘ TROCHĘ WIĘCEJ

Jeszcze przed walką wielu ludzi uważało, że Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) wybrał sobie za rywala Andre Berto (30-4, 23 KO), ponieważ chciał efektownym nokautem zakończyć swoją piękną karierę. Niektórych więc zawiódł ten pojedynek. Zresztą sam pretendent mówi wprost, że spodziewał się po "Pięknisiu" znacznie więcej.