Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-21

 


BOHATERSKI DANELL NICHOLSON

Emerytowany od blisko dwunastu lat Danell Nicholson (42-5, 32 KO) znów bohaterem chicagowskich ulic. Niespełniony pięściarz wagi ciężkiej uratował małego, 8-letniego chłopca. Odparł atak pitbulla, choć przypłacił ten czyn ranami nóg i ramienia.NAGY AGUILLERA PRZYLECIAŁ DO POLSKI

Przeciwnik Marcina Rekowskiego (16-1, 13 KO) na czwartą edycję Polsat Boxing Night 26 września w łódzkiej Atlas Arenie, Nagy Aguillera (19-9, 13 KO) przyleciał do Polski - poinformował na swoim Twitterze dziennikarz stacji Mateusz Borek. Amerykanin uczestniczył dziś w tworzeniu zapowiedzi do pojedynku z popularnym "Rexem".BABILOŃSKI O POWROCIE GŁAŻEWSKIEGO I SOŁDRY ORAZ GALI PBN

Paweł Głażewski (23-4, 5 KO) powróci w Wieliczce rewanżowym starciem z Bartłomiejem Grafką. Andrzej Sołdra (11-2-1, 5 KO) najprawdopodobniej między linami pokaże się dopiero w grudniu. A Michał Cieślak (9-0, 5 KO) oraz Kamil Szeremeta (11-0, 1 KO) zaboksują w najbliższą sobotę - odpowiednio z Shawnem Coxem i Patrickiem Mendym, podczas gali PBN. O zbliżające się potyczki swoich zawodników zapytaliśmy ich promotora - Tomasza Babilońskiego.
WASILEWSKI I KOŁODZIEJ ŁĄCZĄ SIŁY

Kolejna fuzja z udziałem Sferis KnockOut Promotions. Po tym, jak grupa, na której czele stoją Andrzej Wasilewski i Piotr Werner, połączyła siły z Konspol Babilon Promotion i AG Promotions, poinformowano o rozpoczęciu ścisłej współpracy z Global Boxing Promotions.


ODDALA SIĘ POWRÓT MAIDANY

Kolejne tygodnie mijają, a nadal nic nie wiadomo na temat powrotu na ring Marcosa Maidany (35-5, 31 KO). Argentyńczyk rozpoczął wprawdzie lekkie treningi, ale w tym roku między linami już go prawdopodobnie nie zobaczymy.


W CZWARTEK WALKA NA PRZETARCIE CZAKIJEWA

Rachim Czakijew (23-1, 18 KO) nie próżnuje. Rosjanin ma już w planach walkę z Olą Afolabim, do której dojdzie 4 listopada na gali w Kazaniu, ale wcześniej stoczy jeszcze jeden pojedynek. W czwartek wystąpi w Moskwie, gdzie zmierzy się w 8-rundowej walce z Brazylijczykiem Hamiltonem Venturą (14-1-1, 12 KO).


JOSHUA-WHYTE: KLICZKO OBEJRZY WALKĘ Z ZACIEKAWIENIEM

Zaplanowane na 12 grudnia w Londynie spotkanie Dilliana Whyte'a (16-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (14-0, 14 KO) elektryzuje nie tylko brytyjskich kibiców. Bardzo pozytywnie o tej konfrontacji wypowiada się również Władimir Kliczko (64-3, 53 KO), niekwestionowany lider królewskiej kategorii i posiadacz pasów organizacji WBA/WBO/IBF.


ANDRZEJ SOŁDRA WRÓCI NA RING NAJWCZEŚNIEJ W GRUDNIU

Przedłuża się rehabilitacja Andrzeja Sołdry (11-2-1, 5 KO), spowodowana felerną kontuzją nogi, której nabawił się podczas kwietniowego występu. Początkowo miał wrócić między liny już w październiku. Niestety sprawy się nieco pokomplikowały i najwcześniej w ringu zobaczymy go tuż przed końcem roku.RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W BIAŁYMSTOKU

Za miesiąc, dokładnie 23 października, w Hali Szkoły Podstawowej nr 50 przy ul.Pułaskiego 96 w Białymstoku odbędzie się kolejna edycja gali boksu zawodowego "BudWeld Boxing Night", której organizatorami są Tymex Boxing Promotion oraz Wschodzący Białystok Boxing Team. Prezentujemy Wam pełną rozpiskę oraz punkty sprzedaży biletów.