ODDALA SIĘ POWRÓT MAIDANY

Kolejne tygodnie mijają, a nadal nic nie wiadomo na temat powrotu na ring Marcosa Maidany (35-5, 31 KO). Argentyńczyk rozpoczął wprawdzie lekkie treningi, ale w tym roku między linami już go prawdopodobnie nie zobaczymy.

- Marcos trenuje bardzo lekko, nie można tego nazwać trenowaniem do walki. Mamy już wrzesień, a konkretów brak. Maidana zawsze będzie miał otwarte drzwi do walki w USA, ale wszystko zależy od niego. Jak będzie gotowy, poinformuje nas, a my znajdziemy mu najlepszego rywala. Nie namawiamy go na powrót, to musi być jego osobista decyzja - powiedział menedżer Argentyńczyka, Sebastian Contursi.

"Chino" po raz ostatni boksował we wrześniu ubiegłego roku, przegrywając z Floydem Mayweatherem Jr. Od tego czasu znacznie przybrał na wadze i samo zrzucanie zbędnych kilogramów zajmie mu kilka dobrych tygodni, co właściwie wyklucza start przed 2016 rokiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 21-09-2015 13:20:56 
Chino sam powiedział , że nie lubi boksu , teraz jak zarobił dobrą sumę , to nigdzie mu się nie śpieszy.
Podejrzewam, że to będzie kolejny co sprzedaje swój rekord
 Autor komentarza: matd
Data: 21-09-2015 13:31:28 
Dwie walki z Floydem to glowna wygrana na loterii ... Zadnych obrazen ,a urzadzony na amen. Te dwie walki spowodowaly ,ze Maidana jak nie jest rozrzutny ,moze cieszyc sie urokami zycia na swoim ranczu i tak brzydko powiem ,polozyc lache na wszystko. A jak jeszcze nie lubi boksu jak sam twierdzi.. W dodatku zapasl sie jak swinia.Wazy z dobry limit polciezkiej ..Zanim wroci do formy to i zbiednieje .Moze za jakies dwa latka bedzie chcial wyregulowac finanse i zawita.

Z drugiej strony szkoda go,bo Maidana to czolowka i jego walki z kazdym topem dwaly by emocje.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 21-09-2015 13:51:54 
Marcos, to musi najpierw zbić z cruiser do welter, a w 3 miechy będzie trudno :-)

Po powrocie dawać go na Prowodnikowa, byłaby kolejna hitowa walka z udziałem syberyjskiego rocky'ego i gratka dla kibiców.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 21-09-2015 14:34:37 
Autor komentarza: rocky86Data: 21-09-2015 13:51:54
Marcos, to musi najpierw zbić z cruiser do welter, a w 3 miechy będzie trudno :-)

Po powrocie dawać go na Prowodnikowa, byłaby kolejna hitowa walka z udziałem syberyjskiego rocky'ego i gratka dla kibiców.

*
*
*

Chcesz zrobić Prowodnikowowi promocję? Niech Marcos wróci z kimś z szerokiego topu, ale nie z czołówką w pierwszej walce po powrocie. On po takiej przerwie i takim zrzucaniu wagi może wyglądać jak z Alexandrem czyli być totalnie bez formy i kondycji.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 21-09-2015 14:54:57 
NietrzezwyTomasz

Ja nie mówię, ze w pierwszej walce ma się rzucać na ruska, niech wróci zrzuci rdze i do boju. Z takimi zawodnikami jak Rusłam chciałby widzieć Maidana.
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 21-09-2015 15:15:39 
Tak sie opierdala po najlepszych walkach w zyciu....nie rozumiem
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 21-09-2015 15:43:19 
zaro 8 baniek zielonych to zrozumiesz heh
To argentynczyk, oni sie sa burzjami, za ta kase jeszcze ze 3 po kolenia beda zyc :)
 Autor komentarza: trucker
Data: 21-09-2015 18:50:26 
ArktycznaMalpa...

Ja w sumie też...

Teraz już po ptokach ale jakby było tak że po walce z Floydem wrócił to miałby spore szanse i duze perspektywy i mógł wyciągnąć jeszcze sporo hajsu...

Po pierwsze jego wartosć marketingowa po walce z Floydem podskoczyła wysoko do góry--Napewno zarobił by bardzo dobre pieniądze...
Po drugie jego wartość sportowa po zwycięstwie nad Bronerem i dwóch dobrych walkach z Floydem również podskoczyła bardzo wysoko--Dostawał by bardzo dobre propozycje walk z bardzo dobrymi zawodnikami badź by walczył z kolejną gwiazdą..
Po trzecie w tym czasie było widać że jest w swoim primie...

Ja też nie do konca rozumiem jego decyzji...Moim zdaniem powinien wykorzystać tamten czas bo wszystko było sprzyjające jego osobie
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 22-09-2015 01:26:54 
Autor komentarza: rocky86
niech wróci zrzuci rdze i do boju


Jeżeli do obozu przygotowawczego dołączy sparingi to chyba wystarczająco zrzuci rdzę?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.