Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-18

 TYSON FURY: JESTEM OSZUSTEM I KŁAMCĄ

Problemy psychiczne Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO) od dawna nie są tajemnicą. W ostatnim czasie brytyjski bokser coraz częściej zdobywa się jednak na szczerość. W rozmowie z prestiżowym brytyjskim magazynem Boxing News pretendent do tronu wagi ciężkiej przyznaje się do wielu grzechów i zapewnia, że właściwie wychowa własne dzieci, by nie powtórzyły jego błędów.ADAMEK-SALETA: 'GÓRAL' ZAKOŃCZYŁ SPARINGI

Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) zakończył dziś przygotowania do starcia z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO) w głównej walce wieczoru Polsat Boxing Night. Za "Góralem" ostatni sparing z Mariuszem Wachem (31-1, 17 KO), który gościł na obozie Adamka w Łomnicy przez ostatnich osiem dni.
CZAKIJEW-GASIJEW W ELIMINATORZE IBF?

Władze International Boxing Federation zaproponowały walkę eliminacyjną w wadze junior ciężkiej pomiędzy Rachimem Czakijewem (23-1, 18 KO) a Muratem Gasijewem (22-0, 16 KO). Zwycięzca miałby zaboksować o pas, który należy do Yoana Pablo Hernandeza.


PATRYK SZYMAŃSKI PO PIERWSZYM TYGODNIU SPARINGÓW

Jak wiadomo Patryk Szymański (14-0, 9 KO) kolejny pojedynek stoczy 16 października na gali z serii Premier Boxing Champions w Chicago, gdzie w głównym daniu Andrzej Fonfara skrzyżuje rękawice z Nathanem Cleverlym. Rywalem niepokonanego pięściarza kategorii junior średniej będzie doświadczony Richard Gutierrez (28-16-1, 17 KO).
GARGULA: MOJE CIAŁO JEST ZDEWASTOWANE, ALE POWALCZĘ DO KOŃCA

W marcu wyszedł z więzienia jako odmieniony człowiek i od razu wrócił do boksu, a już za tydzień powalczy na gali Polsat Boxing Night w Łodzi. Tomasz Gargula (17-0-1, 5 KO) czuje się zwycięzcą w życiu i wyniki ringowych potyczek mają dla niego drugorzędne znaczenie. - Najważniejsza jest rodzina, boks stawiam na drugim miejscu. To moja pasja i praca, ale mogę bez tego żyć - zapewnia.


WIDEO: TRYC vs SZWEDOWICZ

W finale Mistrzostw Polski Seniorów Arkadiusz Szwedowicz pokonał stosunkiem głosów dwa do jednego Mateusza Tryca. Obaj spotkali się również w finale Turnieju im. Feliksa Stamma. Tu również werdykt był niejednogłośny, ale tym razem to ręka Tryca, ćwierćfinalisty Mistrzostw Europy, powędrowała w górę. Kto nie widział naszych najlepszych "półciężkich" w akcji, obejrzyjcie teraz!