HEARN: NIKT NIE WYTRZYMA Z JOSHUĄ TRZECH RUND

Redakcja, iFL TV

2015-09-13

Barry Hearn, szef grupy Matchroom Sport, która promuje Anthony'ego Joshuę (14-0, 14 KO), zapewnia, że jeszcze długo nie znajdzie się ktoś, kto zdołałby wytrzymać z młodym Anglikiem przynajmniej dziesięć minut w ringu.

- Joshua posiada broń masowego zniszczenia. Żaden zawodnik wagi ciężkiej nie wytrzyma z nim więcej niż trzy rundy. Żaden. W walce z Cornishem nie liczyła się jakość rywala, tylko to, jak sobie Joshua z nim poradził. Joshua to klasowy zawodnik. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to w ogóle nie rozumie wagi ciężkiej. Powtarzam, nie ma nikogo na tej planecie, kto zdoła przetrwać w ringu z tym młodym człowiekiem. Zobaczymy, co zrobi Dillian Whyte. To będzie wielka walka - powiedział Hearn.

Gary'ego Cornisha (21-1, 12 KO), który ze względu na swoje gabaryty miał sprawić AJ-owi większe problemy niż dotychczasowi rywale, 25-latek zastopował wczoraj na gali w O2 Arena w Londynie już w pierwszej rundzie. Z Dillianem Whyte'em (16-0, 13 KO), swoim pogromcą z czasów amatorskich, spotka się 12 grudnia w tej samej hali.