TOMASZ ADAMEK: WALKA Z SALETĄ POKAŻE, GDZIE JESTEM

Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) wkroczył w ostatni etap przygotowań do walki z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO). Przed nim jeszcze tydzień sparingów z Mariuszem Wachem i obóz w Łomnicy dobiegnie końca. Wczoraj wieczorem mieliśmy okazję porozmawiać z "Góralem". Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 11-09-2015 13:28:14 
Też pozdrawiam,wypunktuj Salete potem może walka z Wawrzykiem w której Tomek miałby duże szanse.
 Autor komentarza: royler
Data: 11-09-2015 13:37:29 
Tomek rozwal Saletre do 5 rundy, ciężki nokaut, żeby temu celebrycie wybić taką dyscyplinę jaką jest boks! Ubij, moja prośba.

Mam plakat i zastanawiam się czy wbić go w oprawkę ikei, jak wygrasz oprawię.

Ubij go i to mocno, nie pierdol się, tylko znokautuj.
 Autor komentarza: HILTI
Data: 11-09-2015 13:51:23 
Adamek od Szpilki może nie wystarczyć na Saletę, bo był to Adamek: człapiący, wolny, powolny, wywracający się o własne nogi. Bardzo boczne ustawienie, polowanie na pojedynczy cios i dreptanie, zero serii i ponowień. Ociężałość. Jak oglądałem jeszcze raz tę walkę, to taki Adamek mógłby jak najbardziej przegrać z Saletą. Taki stojący na środku ringu, powolny, ociężały Adamek chcący bić się na pojedyncze proste ciosy z równie wolnym, ale silniejszym, większym Saletą z silniejszym ciosem. Ale z tego co widzimy Adamek jest teraz w lepszej formie i wygląda na kogoś ważącego poniżej 100kg i nie będzie chciał przepychać się z Saletą, a walczyć serią doskok-odskok. Jednak z Rogerem i tym skrajnie bocznym ustawieniem nigdy nic nie wiadomo, bo one dość mocno ogranicza bicie seriami i starego Adamka. Może być śmiesznie. Nawet Janik po sparingach z Adamkiem mówi, że to nie ten sam Adamek, to pewnie sobie z nim sprawnie radził. Co z tego, że Adamek będzie lekki i szybki skoro znowu będzie taktyka skrajnie bocznego ustawienia, bez nóg i boksowania ciosami prostymi bez serii. Ludzie mają obraz Adamka obskakującego Saletę np. z walki z Grantem, czy Mcbridem. Kiedy ostatni raz Adamek tak zawalczył? Kiedy? 5 lat temu. Niech Adamek wygrywa i kończy karierę, choć Polsat mógłby mu na PBN zrobić jeszcze kilka walk: Diablo, Wach. Pokusa zarobku będzie duża.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 11-09-2015 14:01:02 
"Ubij go i to mocno, nie pierdol się, tylko znokautuj. "


Czym?
 Autor komentarza: maniekz
Data: 11-09-2015 14:04:05 
Góral stracił szybkie nogi i instynkt dzięki czemu potrafił oszukiwać rywali.

Dziś to jest pięściarz który jest wypalony, zniszczony bombami które przyjął, bo jego układ nerwowy nie reaguje tak jak należy przez co jest taki ociężały.

Tomek musi się w ringu zastanawiać, a na to nie ma czasu. Tam trzeba działać i reagować błyskawicznie.

Adamek to powinien wygrać gładko do 6 rundy, ale znając życie i napakowanego Saletę, to walka potrwa do czasu kiedy on nie zejdzie na zawał.

Sędzia nie pozwoli zrobić krzywdy Przemkowi, bo wszyscy wiedzą o co chodzi.

Saleta o parowóz który musiał Gołotę pchnąć, bo żadnym ciosem nie był go wstanie przewrócić.
 Autor komentarza: dywizjon303
Data: 11-09-2015 14:04:12 
HILTI..........

Hahahah a kim jest Saleta że Adamek z walki ze Szpilką ma na niego nie wystarczyć???Człowieku Saleta nie ma nic wspólnego z boksem,,W tej chwili wychodzi i przegrywa z Najmanem,,a ty go porównujesz do Adamka???
 Autor komentarza: HILTI
Data: 11-09-2015 14:08:15 
dywizjon303

Idz dalej oglądać historyczne walki Adamka i spuszczaj się nad walkami z briggsem, Cunnem itp. Co to ma do rzeczy przy ocenie obecnej formy obu? Adamek moglby byc nawet krolem galaktyki, ale jestes dobry jak twoja ostatnia walka. Dalej oceniaj walke przez pryzmat nazwiska i marki... poziom orga, szkoda tu pisać, ale zaryzykowałem.
 Autor komentarza: President
Data: 11-09-2015 14:10:46 
No Tomus, faktycznie pokaze gdzie jestes ! LoL ! Oklep dziadka Salete i jeszcze pare groszy zarobisz na PBN...
 Autor komentarza: HILTI
Data: 11-09-2015 14:12:58 
Ten Adamek od Gołoty, Mcbride czy Granta nie zostawilby suchej nitki nad Saleta. Tylko że Saleta troche lepiej czyta boks o takich dzieci jak dywizjon303 i widzi po walce Adamka ze Szpilka, że teraz wypalonego, slabego Adamka jest w stanie pokonać w odróżnieniu od Adamka w formie. To kim był Adamek a jaki słaby był Saleta i kogo nie popierał w kampaniach wyborczych i twoja niechęć nijak nie przekada sie na wynik walki... Ja nie pisze tego, bo lubie Salete, tylko staram eis realnie, obiektywnie ocenić walkę.
 Autor komentarza: dywizjon303
Data: 11-09-2015 14:13:36 
HILTI........

Człowieku co może zrobić Adamkowi prawie 50-Letni dziadek który nie był nigdy nawet przeciętnym bokserem???A Adamek jeszcze całkiem nie tak dawno walczył z całą czołowką królewskiej kategorii.Przecież ich dzieli przepasc i róznica kilku klas,Saleta nie ma prawa wygrac rundy w tym pojedynku,mało tego,kazde inne rozwiązanie niż nokaut na salecie będzie wielką niespodzianką
 Autor komentarza: HILTI
Data: 11-09-2015 14:17:16 
Czytaj ze zrozumieniem mój pierwszy wpis. Saleta jest duzo wiekszy i silniejszy taki człapiacy Adamek Z tym swoim bocznym ustawieniem od Szpilki chcacy sie bic na pojedyncze ciosy z wiekszym Saleta to bylaby skrajna glupota, a takiego scenariusza wykluczyć nie można. Zakładam że po to odchudzili go tak, żeby tego bledu nie popelnic, ale warunkuje to w swoim pierwszym wpisie mimo ze Adamek jest dla mnie faworytem tej walki. Żegnam.
 Autor komentarza: dywizjon303
Data: 11-09-2015 14:17:30 
HILTI

Moje porównanie tych obu zawodnikow,nie ma nic wspólnego z polityką,Jeżeli miał bym patrzeć na przekonania to już dawno obrażal bym na tym portalu raczej Adamka bo jak się może orientujesz jest wyznawcą Rydzyka,a to już zaawansowany stopien obłąkania.
 Autor komentarza: Taksowkarz
Data: 11-09-2015 14:23:11 
Jeśli ktoś poważnie myśli, że to będzie walka na jakimkolwiek poziomie to jest idiotą
Przecież to jasne, że Saleta rzuci wszystkie siły by w pierwszych 2-3 rundach spróbować położyć Tomka. Adamek nawet nie musi walczyć, może przegrać te rundy pasywną postawą bo i tak wygra.

Mam nadzieje, że koło ringu będą nosze, bo Saleta jest sympatyczny i nie chciałbym by zszedł na zawał.
Gość bez nerki, za to nakoksany tak apteką, że gabarytowo jest podobny do Briggsa.


Dalsza część tej walki to już cyrk w postaci walki Boksera, który przeciwników z miejsc koło 40-50 miejsca HW nadal by w większości przypadków pokonał z łatwością kontra cysterna, której kończy się paliwo i jedzie na rezerwie.
 Autor komentarza: royler
Data: 11-09-2015 14:24:42 
Tomasz Adamek, jedna z ikon polskiego boksu. Nie ma, żadnych wątpliwości!

Czym uderzy? Pięścią w twarz (nie na wątrobę bo jeszcze celebrycie się odbije).

PPV nie wykupię bo po ostatniej gali się przejechałem na Tomku (jak on z gwózdkiem mógł to przegrać). Nie wykupię, koniec kropka.
Natomiast Adamek ma przygotowania na wysokim poziomie, ponadto Saletra nie jest kimś wielkim bo to celebryta jest, nie bokser.
 Autor komentarza: dywizjon303
Data: 11-09-2015 14:25:08 
Taksowkarz...

hehehheeh to ci wyszło
 Autor komentarza: HILTI
Data: 11-09-2015 20:33:12 
"Autor komentarza: dywizjon303"

https://youtu.be/91407Xrx14Q

1:09

To jest to, o czym ja pisałem w 1 swym komentarzu, o tym ustawianiu się Adamka nawet jeszcze nie widząc tego sparingu. To jest głupi nawyk, on to robił ze Szpilką, robi tu z Wachem i możliwe że będzie robił z Saleta, co będzie mu bardzo na rękę. Ta boczna pozycja do Adamka kompletnie nie pasuje. To nawet nie jest tylko 1:09, tam widać jedynie tego konsekwencje. On tak ustawia się praktycznie cały sparing i całą walkę ze Szpilką... Ja nie wiem skąd to się wzięło, bo Adamek nie robił tak cały czas za Rogera. To jest tylko w jego ostatnich poprzegrywanych walkach. Podobnie zresztą ustawiał się w przegranej z Adamkiem walką... Gołota.

Oceniaj to co widzisz, a nie markę, nie nazwisko, gadki typu Adamek to Adamek, a Saleta to nie bokser. Jesteś dobry jak twoja ostatnia walka, a marka pt. Adamek z Briggsem, Cunnem to przeszłość.
 Autor komentarza: Miro
Data: 11-09-2015 23:09:09 
HILTI
to jest szkoła Rogera wpojona Adamkowi po mordobiciu z rąk Vitalija. Roger wpadł na "genialny" pomysł, że ustawienie boczne ,to jest mniejsza do trafienia płaszczyzna ciała Tomka, niż gdyby stał na wprost przodem. U Gołoty też to widziałem w końcówce kariery. Tylko, że ta pokraczna boczna pozycja powoduje, że sam Adamek nie ma w zasięgu oponenta na tyle na ile miałby go stojąc na wprost niego. Tak mi się wydaje. Być może zmiana pozycji na boczną / Gołota, Adamek/ ma też związek z tym, że nogi wysiadają wskutek naturalnego starzenia się.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.