Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-08

 
SZYBKI POWRÓT MULLERA I REWANŻ Z LERENĄ

Akcje Johnny'ego Mullera (19-5-2, 13 KO) najpierw podskoczyły po przekręcie na Mateuszu Masternaku, a teraz spadły po czasówce z rąk Aleksandra Usyka. Promujący go Rodney Berman z grupy Golden Gloves szybko jednak zorganizuje mu walkę, która zadecyduje o jego przyszłości.
NAGY AGUILERA RYWALEM REKOWSKIEGO

Były przeciwnik Tomasza Adamka, Nagy Aguilera (19-9, 13 KO) będzie ostatecznie przeciwnikiem Marcina Rekowskiego (16-1, 13 KO) 26 września podczas czwartej edycji Polsat Boxing Night w łódzkiej Atlas Arenie - poinformował na swoim Twitterze dziennikarz stacji Mateusz Borek. Pierwotnie rywalem "Rexa" miał być były przeciwnik Aleksandra Powietkina, 46-letni Cedric Boswell.
RAFAŁ JACKIEWICZ: WSZYSTKO JEST DO DUPY, TYLKO KASA SIĘ ZGADZA

- O pojedynku dowiedziałem się w sobotę. Miałem tego dnia sześć kilogramów nadwagi. Teraz jest już tylko dwa. Jadę nieprzygotowany, bez aklimatyzacji, za to z nadzieją, że mój rywal nie będzie miał tego wieczoru swojego dnia - mówi otwarcie Rafał Jackiewicz (46-13-2, 21 KO), były mistrz Europy kategorii półśredniej, który w nocy z piątku na sobotę podczas gali Premier Boxing Champions w Toronto skrzyżuje rękawice z niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata, Ionutem Danem Ionem (34-3, 18 KO).