GROVES CHCE SKRAŚĆ SHOW MAYWEATHEROWI

Zepchnąć w cień samego Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO)? Plan niezwykle ambitny, ale według George'a Grovesa (21-2, 16 KO) jak najbardziej wykonalny.

Anglik zaboksuje w nocy z soboty na niedzielę na gali, której największą atrakcją będzie występ doskonałego Amerykanina. "Money" jak zawsze przykuwa uwagę kibiców boksu na całym świecie, jednak "Saint George" wierzy, że po ostatnim gongu w MGM Grand będzie się mówić przede wszystkim o nim.

- Chciałbym ukraść show. Mam styl atrakcyjny dla kibiców i mogę zrealizować ten cel, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli. Zamierzam zyskać kilku nowych fanów, zapaść ludziom w pamięć. Przy dużych walkach łatwo jest zapomnieć o undercardzie, ale tym razem jest trochę inaczej, ponieważ organizatorzy są krytykowani za wybór Berto na rywala Floyda i koncentrują się, aby sprzedać cały produkt - powiedział 27-latek.

Groves skrzyżuje w Las Vegas rękawice z Badou Jackiem (19-1-1, 12 KO). Stawką będzie należący do Szweda pas WBC w wadze super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 07-09-2015 12:55:48 
walka dla hipstersów
 Autor komentarza: royler
Data: 07-09-2015 12:58:35 
Groves:

"Chciałbym ukraść show. Mam styl atrakcyjny dla kibiców i mogę zrealizować ten cel, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli. Zamierzam zyskać kilku nowych fanów, zapaść ludziom w pamięć. Przy dużych walkach łatwo jest zapomnieć o undercardzie, ale tym razem jest trochę inaczej, ponieważ organizatorzy są krytykowani za wybór Berto na rywala Floyda i koncentrują się, aby sprzedać cały produkt - powiedział 27-latek."

Od razu co mi się nasuwa na myśl to pojedynek Główka- Huck. Show było, bez cienia wątpliwości.
 Autor komentarza: Arabian
Data: 07-09-2015 14:08:08 
To nie będzie trudne xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.