POPISY BRAHMERA

Jurgen Brahmer (47-2, 35 KO) pokazał wielki boks i w doskonałym stylu rozprawił się z Konni Konradem (22-2-1, 11 KO). Tym samym już po raz piąty obronił tytuł "regularnego" mistrza świata wagi półciężkiej według federacji WBA.

Już po minucie dwaj dobrzy kumple na co dzień ostro starli się w półdystansie. Obaj trafili kilka razy. Za moment champion wystrzelił akcją prawy-lewy i pretendent zatrzymał się dopiero na linach. Był też bardzo mocny lewy podbródek Jurgena, ale pierwsza runda skończyła się bez nokdaunów. Taki sam lewy podbródkowy wstrząsnął na moment challengerem w połowie drugiej odsłony. Brahmer trafił też firmowym lewym hakiem pod prawy łokieć oraz kontrą lewym krzyżowym. Konrad jednak póki co zbierał te bomby bez większych szkód. Brahmer na starcie trzeciego starcia rzucił się na przeciwnika, jakby chcąc wszystko zakończyć już na tym etapie, lecz ten przyjął wszystko i nawet starał się odpowiedzieć, choć przewaga szybkości była zdecydowanie po stronie mistrza i próby Konrada najczęściej pruły powietrze.

JURGEN BRAHMER: SERWIS SPECJALNY

Rozluźniony Brahmer dominował w kolejnych minutach i pewnie rozbijał finezyjnymi kombinacjami ambitnego przyjaciela spoza ringu. Konrad starał się atakować, lecz w połowie szóstej rundy mistrz złapał go na błyskawiczną kontrę lewym krzyżowym, jakim swego czasu łapał Aleksa Kuziemskiego, posyłając Czarnogórca po raz pierwszy na matę. W siódmym starciu po kilku prawych prostych mistrza, jego rywal zaczął mieć problemy z okiem. Był też piekielnie mocny prawy sierp w okolice ucha, ale pojedynek trwał dalej. Przynajmniej do przerwy... Konrad nie wyszedł bowiem do ósmej odsłony, tłumacząc się kontuzją prawego oka. Walczył dzielnie, jednak na tle tak dysponowanego Brahmera był bez szans!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Versalce
Data: 05-09-2015 23:41:54 
"Jurgen Brahmer (47-2, 35 KO) pokazał wielki boks"

Rozumiem, że to żart.
 Autor komentarza: Versalce
Data: 05-09-2015 23:42:26 
Wyjaśniać chyba nie trzeba. Jak ktoś obejrzy, to zrozumie.
 Autor komentarza: royler
Data: 06-09-2015 00:41:52 
Niemiecki miszcz :-)
 Autor komentarza: Krusher
Data: 06-09-2015 01:32:30 
Pas WBA to ma Krusher,on może mieć pasek ;)
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 06-09-2015 02:55:18 
Krusher

Dokładnie. WBA Regular to śmieszna szmatka, a nie pas mistrza świata. To zepsute gówno tylko szkodzi boksowi, dodając kolejnego pseudo-mistrza. Jakby 4 pasy od 4 federacji nie wystarczały to jeszcze pazerne władze WBA musiały dorzucic ten kawałek gnoju i mydlą oczy kibicom.
Jak zrobił Canelo; Lara chciał aby na szali był ten paseczek regular podczas ich walki, to miał sam opłacic WBA, a Alvarez jasno powiedział, że to gówienko go nie interesuje i płacił nie będzie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-09-2015 05:23:53 
Podoba mi się wizja walki Fonfary z Brahmerem - byłaby ciekawa. Jest jednak druga strona medalu: Jurgen na pewno (choćby chciał) nie zawalczy za oceanem - po prostu nie pozwolą mu na to jego troskliwi opiekunowie. Tak więc jeśli Andrzej okazałby się tylko tak "nieznacznie" lepszy jak Master od tego Mullera, to byłaby totalna wtopa. Tak więc do takiej walki nie dojdzie. Ekipa Andrzeja to lojalni mu ludzie i choćby nie wiem ile by im płacili (a nie zapłacą) nie zrobią mu tego tego co sauerlandy Masterowi w przypadku Mullera.
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 06-09-2015 06:39:06 
poszukiwacz

"Jurgen na pewno (choćby chciał) nie zawalczy za oceanem - po prostu nie pozwolą mu na to jego troskliwi opiekunowie."

Nie chodzi o troskliwych opiekunów a bardziej o to, że Jurgen jednak trochę posiedział w więzieniu.

Do tej pory zastanawiam się jak Szpilce dali wkoncu taki luz wjazdu do USA.
 Autor komentarza: cut
Data: 06-09-2015 08:56:20 
szpilka o ile wiem to siedzial za udzial w ustawkach, to raczej nie jest poröwnywalne z napadem na z kijem na staruszke, w usa wszystko sie bierze pod uwage. Prawo jest tam wyznacznikiem a nie prawda obiawiona jak europie, gdzie urzednik jak sie uprze to masz przesrane.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 06-09-2015 09:13:54 
@ cut


nie powtarzaj tej bajki o ustawkach, bo to ściema. sam Szpilka mówił, że to bujda na resorach i nie brał udziału w żadnych ustawkach nigdy - a siedział za jakaś tam bójkę.
 Autor komentarza: adolfinio
Data: 06-09-2015 11:13:15 
Po tym popisie Niemca Kowaliow ma pełne gacie i wiadomo, że z winy Rosjanina nie dojdzie do walki z Brahmerem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-09-2015 12:03:08 
Mówcie co chcecie ale ja lubie oglądac walki Breahmera. Gość jest bardzo dobry technicznie, ma cios i ogromne doświadczenie, W ringu wygląda fajnie..
Z Andrzejem byłby według mnie lekkim faworytem..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.