KOROBOW WRÓCI W PAŹDZIERNIKU NA GALI CRAWFORD-JEAN

Matt Korobow (24-1, 14 KO) szykuje się do powrotu na ring. Rosjanin, który pauzuje od czasu grudniowej, pierwszej w karierze porażki, ma wystąpić 24 października na gali Crawford-Jean w Omaha.

32-latek miał boksować już we wrześniu, ale z planów tych trzeba było zrezygnować. - Grupa Top Rank nie miała dla nas żadnej walki. To bardzo frustrujące dla Matta, dla mnie oraz jego ojca. Będziemy jednak boksować z nieznanym jeszcze przeciwnikiem 24 października, a potem mamy stoczyć obiecany pojedynek, po którym, mamy nadzieję, dojdzie do dużej potyczki z udziałem Korobowa - powiedział menedżer pięściarza, Cameron Dunkin.

Korobow stracił status niepokonanego 13 grudnia w walce o wakujący pas WBO w kategorii średniej z Andym Lee. Rosjanin wygrywał na punkty, ale po przyjęciu mocnego ciosu w szóstej rundzie i następującej po nim szarży rywala walka została przerwana przez sędziego.

W głównej potyczce gali w Omaha Terence Crawford (26-0, 18 KO) będzie bronić tytułu WBO w kategorii super lekkiej. Jego rywalem będzie Dierry Jean (29-1, 20 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.