Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-16

 


MARCIN REKOWSKI O STARCIU Z WACHEM: WALKA, A POTEM RAZEM NA PIWO

- Jesteśmy kumplami, ale i profesjonalistami. W ringu damy z siebie wszystko, a potem idziemy na drinka - mówi Marcin Rekowski (16-1, 13 KO), który - o ile nie dojdzie do rosyjskiej opcji pod tytułem "Powietkin", już 26 września podczas gali Polsat Boxing Night spotka się z Mariuszem Wachem (31-1, 17 KO), wieloletnim kolegą. Zapraszamy do wywiadu z "Rexem".


MOSLEY-MAYORGA II: BUFFER ANONSEREM RINGOWYM WALKI

Światowej sławy anonser ringowy Michael Buffer będzie obecny na gali 29 sierpnia w Inglewood, podczas której w walce wieczoru rękawice skrzyżują powracający czempion Shane Mosley (47-9-1, 39 KO) oraz kontrowersyjny były mistrz świata Ricardo Mayorga (31-8-1, 25 KO). Będzie to druga walka obu pięściarzy - pierwsza odbyła się w 2008 roku i górą w niej okazał się "Słodki".

FOTORELACJA: GŁOWACKI vs HUCK

Była świetna walka, więc i fotorelacja Michała Jaszewskiego wyszła bardzo efektownie. Obejrzyjcie jeszcze raz wielkie zwycięstwo Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) nad Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO) - tym razem za sprawą zdjęć. Tak więc przeżyjmy to jeszcze raz!


ADAMEK-SALETA: PRZEMEK PRACUJE NA WORKACH (WIDEO)

Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) kładzie głównie nacisk na przygotowanie fizyczne. - Przewagę Tomka w szybkości mogę zniwelować swoją kondycją - przekonuje były mistrz Europy wszechwag, który z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO) spotka się 26 września w łódzkiej Atlas Arenie. Zobaczcie pracę Przemka na workach.


RAUBO O PORAŻCE FINAŁOWEJ JABŁOŃSKIEGO: SĘDZIA ZROBIŁ ROBOTĘ

Tomasz Jabłoński (-75kg) powróci do Polski ze srebrnym medalem Mistrzostw Europy 2015! Przed startem każdy wziąłby taki rezultat za sukces, jednak trener Zbigniew Raubo nie krył rozczarowania po walce finałowej, winiąc trochę sędziego ringowego za taki a nie inny obraz pojedynku. Ale narzekać nie ma co! Dwa srebra - Tomka oraz Igora Jakubowskiego (-91kg), to wielki sukces naszego boksu olimpijskiego.KHAN WRÓCI POD KONIEC ROKU

Amir Khan (31-3, 19 KO) zapowiedział, że wróci jeszcze w tym roku na ring. Anglik ma przystąpić do kolejnej walki pod koniec listopada lub na początku grudnia. - Przyglądamy się kilku rywalom, nic jeszcze nie zostało sfinalizowane - poinformował.


ANTONIO TARVER: ZABRAŁEM CUNNINGHAMA DO SZKOŁY

Po niezbyt ciekawej walce Antonio Tarver (31-6-1, 22 KO) zremisował w sobotnią noc ze Stevem Cunninghamem (28-7-1, 13 KO). Po werdykcie obaj byli niezadowoleni i zgodnie przekonywali, że zrobili więcej by zwyciężyć. Teraz "Magik" idzie dalej, twierdząc nawet, że dał srogą nauczkę swojemu rywalowi.
ACELINO FREITAS WYGRAŁ W DOBRYM STYLU

Mateo Damian Veron (21-17-2, 4 KO) pomimo przeciętnego rekordu to kawał dobrego zawodnika. Mimo tego wracający po raz drugi ze sportowej emerytury i walczący w wysokiej jak na siebie wadze junior średniej Acelino Freitas (40-2, 34 KO) łatwo sobie z nim poradził.