BRANDON RIOS PRIORYTETEM PROWODNIKOWA

Lucas Martin Matthysse ma już inne plany, więc obóz Rusłana Prowodnikowa (24-4, 17 KO) koncentruje uwagę na Brandonie Riosie (33-2-1, 24 KO). To właśnie "Bam Bam", który tak jak Rosjanin słynie z efektownego stylu walki, może być jego kolejnym rywalem.

- Chcieliśmy rewanżu z Matthysse, jednak on ma w planach pojedynek o mistrzostwo świata z Wiktorem Postołem. Naszym celem numer jeden jest w tej sytuacji Rios. Mamy nadzieję, że zgodzi się na walkę i udowodni, że jego chęć pojedynku z Rusłanem to nie tylko puste słowa. Telewizje są bardzo zainteresowane tym starciem - podkreślił Wadim Korniłow, menedżer "Syberyjskiego Rocky'ego".

Ostatnio spekulowano, że Rios zmierzy się we wrześniu z czempionem IBF w wadze półśredniej Kellem Brookiem, lecz pojedynek ten nie wchodzi już w rachubę. Oprócz Prowodnikowa jako potencjalnych rywali Amerykanina wymienia się m.in. Jessie'ego Vargasa i Mauricio Herrerę. Rosjanina z kolei przymierzano też do potyczki z Humberto Soto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 29-07-2015 12:42:55 
Grzmoty!! Dawaj Provo!!!
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 29-07-2015 13:49:50 
Łatwa walka dla Provodnikova. Bam Bam zbiera wszystko na ryj ,a takie strzały od ruska wróża ładne KO.
 Autor komentarza: matd
Data: 29-07-2015 15:16:32 
Najwieksza wojna bokserska,jaką tylko można sobie wyobrazic. Dla mnie jedna z najbardziej pozadanych walk.
Mysle ,ze nie tylko szly by iskry ale wylala by sie cala lawa ognia.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 30-07-2015 08:20:19 
To może byc naprawde znakomita walka i Rios i Prowodnikow to wojownicy. Podobnie obaj mają problemy w obronie, a raczej koncentrują się na ataku, a takie walki się ogląda z przyjemnością. No coz trzeba poczekac na ostateczne decyzje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.