Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-20

 
YASMANY CONSUEGRA RYWALEM SZPILKI

Pochodzący z Kuby Yasmany Consuegra (17-1, 14 KO) będzie najbliższym przeciwnikiem Artura Szpilki (19-1, 14 KO) 14 sierpnia podczas gali w Prudential Center w Newark - poinformował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze sam pięściarz. Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.HEARN: WAGA PIÓRKOWA TO UCIECZKA FRAMPTONA PRZED QUIGGIEM

Carl Frampton (21-0, 14 KO) po niezwykle interesującej potyczce obronił w sobotnią noc po raz drugi tytuł mistrza świata federacji IBF kategorii super koguciej. Po wszystkim przyznał, że poważnie rozważa przenosiny do wagi piórkowej. Brytyjski promotor Eddie Hearn stwierdził natomiast, że to nic innego jak próba uniknięcia konfrontacji z jego zawodnikiem, Scottem Quiggiem (31-0-2, 23 KO).
WIDEO: JOSHUA I CORNISH OKO W OKO

Anthony Joshua (13-0, 13 KO) i Gary Cornish (21-0, 12 KO) po raz pierwszy spojrzeli sobie z bliska w oczy przy okazji konferencji prasowej promującej ich wrześniową walkę. Jej stawką będzie wakujący tytuł Wspólnoty Brytyjskiej w wadze ciężkiej.PEDRO DIAZ: NADCHODZI NOWY CZAGAJEW

Pedro Diaz to jeden z największych i najlepszych specjalistów w biznesie. I tak się ciekawie złożyło, że słabo ostatnio boksujący Rusłan Czagajew (34-2-1, 21 KO) w pierwszej walce z nim w narożniku zabłysnął i w niespełna trzy minuty zdemolował solidnego Francesco Pianetę.


ANTHONY JOSHUA: OD TERAZ TYLKO WALKI MISTRZOWSKIE

- Szykuje się świetna walka, a Gary przywiezie z sobą wielu swoich kibiców - mówi Anthony Joshua (13-0, 13 KO), który 12 września w Londynie skrzyżuje rękawice z Garym Cornishem (21-0, 12 KO). Stawką tej potyczki będzie wakujący tytuł Wspólnoty Brytyjskiej. Potem panującego mistrza olimpijskiego czeka rewanż z Dillianem Whyte'em (14-0, 11 KO) za dawne czasy, gdy obaj dopiero zaczynali przygodę z boksem.