Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-17

 


MOJE TRZY GROSZE: ROBIENIE POD GÓRKĘ

Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie. Tak działa Andrzej Wasilewski. Dziś przy kawce poczytałem sobie, jak Mateusz Borek na Twitterze wściekły insynuuje, że promotor przeszkadza Polsatowi w zbudowaniu rozpiski na kolejną odsłonę gali Polsat Boxing Night. Jako iż jesteśmy na "Ty" - Mateusz, sami sobie jesteście trochę winni!

HISTORYCZNA WALKA ERIKA SKOGLUNDA

Erik Skoglund (22-0, 11 KO) wkrótce przejdzie do historii szwedzkiego boksu. Uważany przez niektórych za ciekawego prospekta wagi półciężkiej zaboksuje 19 września w swojej ojczyźnie w "prawdziwej" walce, co było zakazane od lat!
MISZKIŃ NIE ROZUMIE, DLACZEGO OPALACH NIE CHCE Z NIM WALCZYĆ

Po organizacyjnej klapie, jaką okazała się gala w Lesznie Przemysław Opalach (17-2, 15 KO) robi sobie przerwę od boksu. Oznacza to, że na wrześniowej gali Polsat Boxing Night w Łodzi raczej nie dojdzie do pojedynku "Spartana" z Maciejem Miszkiniem (17-3, 4 KO), choć ten drugi bardzo nalega na taką walkę i chce udowodnić, że jest najlepszym w Polsce pięściarzem w kategorii do 76,2 kg.
GOOSSEN: FONFARA BYŁ ZA DUŻY

Joe Goossen tylko raz poprowadził Julio Cesara Chaveza Jr (48-2-1, 32 KO). Ten po laniu z rąk Andrzeja Fonfary (27-3, 16 KO) zrezygnował z jego usługo i powędrował pod skrzydła Roberta Garcii. Z jakim skutkiem? Przekonamy się jutro w nocy. Ale Goossen nie ma sobie nic do zarzucenia.


PRICE-TEPER: WALKA, DO KTÓREJ O MAŁY WŁOS NIE DOSZŁO

Wczoraj o godzinie 18 odbyła się ceremonia ważenia przed walką o wakujący tytuł mistrza Europy królewskiej kategorii. Informowaliśmy już Was, że Erkan Teper (14-0, 9 KO) okazał się cięższy od Davida Price'a (19-2, 16 KO), notują 114,3 kilograma, przy 113,1 kg. rywala. Do walki zostały godziny, ale niewiele brakowało, aby w ogóle się nie odbyła.ABRAHAM vs STIEGLITZ IV: WAŻENIE Z HALLE

Dokładnie 76 kilogramów zanotował Arthur Abraham (42-4, 28 KO) przed jutrzejszą, już czwartą walką z Robertem Stieglitzem (47-4-1, 27 KO), który okazał się od niego lżejszy o 0,1 kg. Dotychczas bilans ich spotkań wynosi 2:1 na korzyść obrońcy tytułu WBO kategorii super średniej.