Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-13

 CHAVEZ JR vs REYES: SHOWTIME ZAPOWIADA WALKĘ

Już w sobotę po srogiej nauczce z rąk "Polskiego Księcia" na ringu w El Paso zamelduje się Julio Cesar Chavez Jr (48-2-1, 32 KO). Jego rywalem będzie mało znany, ale z pewnością groźny rodak Marcos Reyes (33-2, 24 KO). Na rozgrzewkę prezentujemy Wam materiał promocyjny stacji Showtime.


KAMIL MROCZKOWSKI ZNÓW POKAZAŁ SIĘ Z DOBREJ STRONY

Podczas prestiżowego Turnieju o Złote Rękawice Wojwodiny, którego 33 edycja odbyła się w Suboticy, z dobrej strony pokazał się boksujący w najcięższej kategorii Kamil Mroczkowski. W drodze do finału zanotował dwa nokauty oraz zdecydowaną wygraną na punkty. Niestety w walce o złoto musiał uznać wyższość Austriaka, przegrywając niejednogłośną decyzją.


THURMAN: MAMA MNIE BIŁA, FLOYDA SIĘ NIE BOJĘ

Po odprawieniu kolejnego rywala Keith Thurman (26-0, 22 KO) liczy na coraz poważniejsze wyzwania. Amerykanin nie zamierza chuchać i dmuchać na zero w swoim rekordzie. - Jak ktoś jest w stanie mnie pokonać, to niech to zrobi. Mama mnie biła, ojciec mnie lał, nikogo się nie boję - mówi "One Time".


MURRAY JESZCZE NA SPOKOJNIE

Martin Murray (30-2-1, 13 KO) już jest notowany przez federację WBC na jedenastym miejscu w kategorii super średniej. Anglik na stałe zameldował się w limicie 76,2 kilograma i właśnie poznał nazwisko rywala na sobotni występ.


'POGROMCA' MASTERNAKA ZMIERZY SIĘ Z USYKIEM

Johnny Muller (19-4-2, 13 KO), któremu niekompetentni sędziowie w RPA sprezentowali w ubiegłym miesiącu zwycięstwo nad Mateuszem Masternakiem, zmierzy się w kolejnym pojedynku z mistrzem olimpijskim, kreowanym na nową gwiazdę wagi junior ciężkiej Ukraińcem Ołeksandrem Usykiem (7-0, 7 KO) - poinformował promotor pięściarza z Afryki Rodney Berman.

SULAIMAN: PRACUJEMY NAD TURNIEJEM MISTRZÓW

Prezydent World Boxing Council Mauricio Sulaiman już od jakiegoś czasu mówi o turniejach z udziałem wszystkich mistrzów świata w danej kategorii wagowej. Pomysł wciąż jest daleki od realizacji, jednak przewodniczący meksykańskiej federacji bynajmniej z niego nie rezygnuje.


COŚ DLA OKA, COŚ NA ZĄB

Wakacyjne klimaty zachęcają do wypoczynku i zabawy, dlatego 25 lipca w Łysomicach oprócz walk bokserskich promujących olimpijskie, a przede wszystkim toruńskie pięściarstwo, kibice będą mogli uczestniczyć w licznych konkursach, pokazach artystycznych, występach zespołów oraz roskoszować podniebienie na licznych warsztatach kulinarnych.


HUGHIE FURY SPRAWDZI SIĘ NA TLE ARIASA

Wciąż tylko dwudziestoletni Hughie Fury (15-0, 8 KO) pod koniec października poprzedzi pojedynek swojego kuzyna o tytuł wszechwag. Póki co jednak zaboksuje 25 lipca w Derby z doświadczonym i twardym Goerge Ariasem (56-12, 42 KO), wieloletnim numerem jeden w Brazylii.