JAMES DeGALE PODPISAŁ KONTRAKT Z HAYMONEM

Mistrz IBF w wadze super średniej James DeGale (21-1, 14 KO) dołączył do pokaźnej stajni Ala Haymona. 29-latek nadal będzie promowany przez grupę Matchromm Boxing, ale będzie mógł też liczyć na doradztwo najpotężniejszego człowieka boksu.

DeGale ostatnią walkę stoczył na organizowanej właśnie przez Haymona gali Premier Boxing Champions w Bostonie. Pokonał wtedy Andre Dirrella. Podpisanie kontraktu nastąpiło nieco ponad miesiąc po tamtym triumfie. - Bardzo się cieszę, żę połączyliśmy siły z Haymonem. Przed nami wielkie rzeczy - skomentował "Chunky".

Nie wiadomo jeszcze, kiedy i z kim DeGale stoczy pierwszą walkę w ramach współpracy z Haymonem. Ostatnio sporo mówiło się o jego potencjalnych pojedynkach z Bernardem Hopkinsem oraz Carlem Frochem, ale póki co obie te opcje są dalekie od realizacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 11-07-2015 11:14:31 
Dobrze by było, gdyby Groves pokonał Jacka. Wtedy bardzo prawdopodobny byłby rewanż z DeGalem, a to by była świetna walka, gratka dla kibiców.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 11-07-2015 15:03:42 
Czyli unifikacj SŚ bedzie jednak w USA?(szanse Badu Jack podskoczyły w moim odczuciu)
Froch konczy to przenosza cała wage do usa bo wraca Ward:)
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 11-07-2015 15:11:25 
Oczywiście, że Badou Jack szykowany jest na to, żeby to wygrać. Na pewno ściany mu będą pomagały.

Ja jednak wierzę, w George'a. Wierzę, że wróci do formy. Wygląda na twardziela. Na takiego, co jedna czy dwie porażki go nie złamią. Potrzebował tylko czasu, myślę.

Zobaczymy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.