Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-06

 


MICHAŁ GERLECKI: MATYJA? NIC MI O TYM NIE WIADOMO

Trwa układanie rozpiski na największą imprezę bokserską w Polsce, która już 26 września zawita do Atlas Areny w Łodzi. Mowa oczywiście o Polsat Boxing Night. W ostatnim czasie głośno się mówi o ewentualnej konfrontacji Marka Matyji (9-0, 4 KO) z Michałem Gerleckim (11-0, 6 KO). Jak na tą opcję zareagował pięściarz grupy Tymex Boxing Promotions?


KHAN I THURMAN GOTOWI WALCZYĆ Z SOBĄ

Keith Thurman (25-0, 21 KO) sporo czasu poświęcał ostatnio w wywiadach Amirowi Khanowi (31-3, 19 KO). Anglik odpuścił sobie już chyba potyczkę z Floydem Mayweatherem Jr i nie wyklucza spotkania właśnie z championem wagi półśredniej federacji WBA w wersji regularnej.
HUCK ZNALAZŁ JUŻ SOBIE KOLEJNEGO RYWALA?

Marco Huck (38-2-1, 26 KO) ma przed sobą potyczkę z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO), ale Niemiec jest tak pewny siebie, że już myśli o kolejnym rywalu. Ma nim być zwycięzca walki pomiędzy Nurim Seferim (36-7, 20 KO), którego Polak pokonał w styczniu, a Damirem Beljo (20-0, 17 KO).

NIE BĘDZIE WALKI MUNDINE-TROUT. AUSTRALIJCZYK CHCE MAYWEATHERA

Walka pomiędzy Anthonym Mundine (47-6, 27 KO) a Austinem Troutem (29-2, 16 KO), która pierwotnie miała się odbyć 9 maja, a później była przekładana na lato, ostatecznie nie dojdzie do skutku. Australijski obóz nie był zadowolony z warunków proponowanych przez amerykańską stronę. Teraz postanowił zatem zagiąć parol na... Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO).


GUILLERMO JONES NA STAŁE PRZENOSI SIĘ DO WAGI CIĘŻKIEJ

Po tym jak zniesiono mu zawieszenie, Guillermo Jones (39-3-2, 31 KO) pracuje mocno nad powrotem nad ring. Przypomnijmy, iż pięściarz z Panamy został zdyskwalifikowany po tym, jak przed rewanżem z Denisem Lebiediewem wpadł na badaniach antydopingowych. Do drugiej potyczki z Rosjaninem nie doszło, a "El Felino" pozostaje nieaktywny już od dwudziestu sześciu miesięcy.