Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-05

 CHAVEZ JR: NIE BĘDĘ JUŻ WALCZYĆ JAK ROCKY

Koniec z meksykańską brawurą. Julio Cesar Chavez Jr (48-2-1, 32 KO) zapowiada, że nie będzie się więcej popisywać w ringu i próbować udowodnić, kto jest el mas macho. Pięściarz z Culiacan, któremu wiele do myślenia dała kwietniowa porażka z Andrzejem Fonfarą, chce zamienić bijatykę na boks.
SĘK TYLKO REMISOWAŁ! TRENER ISUFIEGO CHCE REWANŻU

Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) porozbijał wczoraj Shefata Isufiego (17-3-2, 13 KO). Narożnik poddał rywala w ósmej rundzie, ale okazuje się, że pomimo jednostronnego obrazu potyczki, na kartach wszystkich sędziów był remis! To raz jeszcze powinno utwierdzić zawodników w przekonaniu, że jak jadą na teren rywala, powinni liczyć na "czasówkę". Sama przewaga między linami już nie wystarczy.


TOMASZ RÓŻAŃSKI O WYSTĘPIE I MEDALU MATEUSZA POLSKIEGO W BAKU

Tomasz Różański przez moment był nawet selekcjonerem męskiej reprezentacji. Ostatecznie szybko się z nią pożegnał, ale pozostaje trenerem Mateusza Polskiego w klubie Róża Karlino. Jego podopieczny zdobył brązowy medal I Igrzysk Europejskich, oczywiście pod wodzą nowego selekcjonera - Zbigniewa Raubo, ale trener Różański dołożył do tego sukcesu swoją cegiełkę. Porozmawialiśmy więc z nim o starcie Polskiego w Baku, ale zahaczyliśmy również na moment temat Eli Wójcik, prawdziwej perełki trenera Różańskiego.

ZAWIESZENIA W KADRZE, CZYLI PREZESURY CIĄG DALSZY

W piątek odbyło się Zebranie Zarządu, zaś wczoraj Walne Zgromadzenie Delegatów PZB. Ważne dla sześciu z siedmiu zawodników, którzy startowali podczas I Igrzysk Europejskich, jakie niedawno zakończyły się w Baku. Poza jednym wyjątkiem cała reszta została zawieszona na starty zagraniczne do końca roku!