Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-02

 
MICHAŁ CIEŚLAK I KRZYSZTOF GŁOWACKI WSPÓLNIE SOBIE POMOGĄ

W minioną sobotę podczas gali w Krynicy po ponad dziewięciomiesięcznej przerwie między liny udanie powrócił Michał Cieślak (8-0, 4 KO), który w ostatnim starciu przełamał twardego Francuza Antoine'a Boyę (6-8-1, 1 KO). Pięściarz z Radomia nie marnuje czasu i już w najbliższy poniedziałek rozpocznie przygotowania do kolejnego starcia, które zaplanowano na 22 sierpnia w Międzyzdrojach. Naprzeciw Polaka stanie niezły Fin Jarno Rosberg (18-1-1, 8 KO).


PETER FURY: HAYE OSZALAŁ

Na zaczepki Davida Haye'a (26-2, 24 KO) szybko odpowiedział obóz Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO). - Ten facet nie jest już od dawna taką gwiazdą, za jaką sam się uważa - ripostuje Peter Fury, wujek i trener angielskiego olbrzyma.


HISTORIA OŻYWA W GRUDZIĄDZU

Grudziądz uhonoruje swojego wychowanka i to już w najbliższą sobotę. Dzięki pamięci i działaniom ludzi, którzy nie zapominają o niezwykłych zawodnikach, zobaczymy pamiątkową tablicę "Antoni Czortek" i ulicą olimpijczyka od 4 lipca będziemy chodzić na treningi i spacery. Informacje w rozwinięciu.

MASTERNAK: JESTEM W STANIE POKONAĆ DIABLO!

Choć to jeszcze nic pewnego, już teraz robi się głośno na temat potencjalnego hitu wagi cruiser. 26 września na gali Polsat Boxing Night w Łodzie może dojść do walki byłego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO) z dawnym czempionem Europy Mateuszem Masternakiem (35-3, 25 KO). - Nasze style gwarantują kibicom dużo emocji, sportowo to będzie pojedynek na wyższym poziomie niż walka wieczoru, w której Adamek zmierzy się z Saletą - przekonuje "Master".
WYNIKI WAŻENIA Z LESZNA

Dzień przed galą Mercedes-Benz Frączak Boxing Night w Lesznie przeprowadzono ważenie zawodników. Poza trójką fighterów, którzy nie zdołali przybyć na ważenie, wszyscy pozostali zaprezentowali się przed widzami.


MŁODZIŃSKI: ŻAL? TO MAŁO POWIEDZIANE!

Kamil Młodziński (6-0-1, 4 KO) po kilku sukcesach w boksie amatorskim na zawodostwo przeszedł w grudniu 2010 roku. Profesjonalna kariera Polaka trwała jednak tylko półtora roku. Polak (były trzykrotny mistrz kraju) od kilku lat nie może porozumieć się z dotychczasowym promotorem, dobrze znanym polskim kibicom Krzysztofem Zbarskim. I wszystko na to wskazuje, że do czasu wygaśnięcia kontraktu Kamila w ringu nie zobaczymy. A czas płynie...ANETA RYGIELSKA PODSUMOWUJE START W BAKU

Aneta Rygielska o starcie w I Igrzyskach Europejskich dowiedziała się dosyć niespodziewanie. Dodatkowo startowała nie w swojej, tylko wyższej kategorii, a mimo wszystko zdobyła w Baku medal! O niewątpliwie wielkim sukcesie tej młodej zawodniczki porozmawialiśmy z nią po powrocie do kraju - zapraszamy!