RUENROENG OBRONIŁ TYTUŁ, UDANY DEBIUT BOONJUMNONGA

Amnat Ruenroeng (16-0, 5 KO) dopiero wygraną nad Zou Shimingiem zyskał należytą sławę. Dziś na swoim ringu w Tajlandii obronił już po raz czwarty tytuł mistrza świata wagi muszej według federacji IBF.

Niestety stojący naprzeciw niego John Riel Casimero (21-3, 13 KO) wyjątkowo nie pasował mu stylowo. Walka była brzydka i przepełniona faulami. Obrońca pasa w jedenastej rundzie dostał ostrzeżenie za trzymanie, ale w drugiej oraz siódmej zdołał posłać pretendenta na deski. Po ostatnim gongu sędziowie jednomyślnie wskazali na Taja, choć nie podano po angielsku dokładnej punktacji.

Tego samego wieczoru udanie na ringu zawodowym zadebiutował Manus Boonjumnong (1-0). Mistrz olimpijski z Aten (2004) oraz srebrny medalista olimpijski z Pekinu (2008) obijał przez cztery starcia doświadczonego Jameda Jalarante (23-19-1, 11 KO), jednak nie zdołał go skończyć przed czasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 28-06-2015 10:00:43 
Dnia wczorajszego australijski superśredni prospekt (słaby to prospekt, trzeba to przyznać) pokonał Maksa Bursaka na dystansie dwunastu rund.

Mam nadzieję, że tego newsa moderator nie usunie, bo przecież od wczoraj czekałem, czy pojawi się wzmianka chociażby.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.