POWRÓT POLSKIEJ LIGI?

Prezentujemy pojedynek wieczoru w meczu zamykającym pierwszy sezon rozgrywek Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Nikt nie przypuszczał, że projekt którego autorem jest Grzegorz Nowaczek, z takim zainteresowaniem zostanie przyjęty w Kielcach. Tuż po zakończeniu pojedynków RUSHH Kielce vs. Akademia Walki Warszawa, dało się słyszeć wśród słów zadowolenia po rozgromieniu gości - żal, że następne mecze dopiero po wakacjach. Zobaczmy jeszcze raz te ciekawe pojedynki - na początek kategoria 69kg Tomasz Kot kontra Przemysław Zyśk. Kibiców NIe nalezy przekonywac do cyklicznych pokazów dobrego boksu. Jak juz mozna było się przekonać - każdy mecz gromadził na trybunach kibiców pięściarstwa spragnionych dobrych emocjonujących walk - to wszystko poprzez te ostanie sześc spotkań mielismy w Kielcach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pret
Data: 22-06-2015 09:17:11 
Popieram. Widowisko miłe dla oka, oprawa ładna, poziom czasem nawet nawet ale po to są takie gale żeby się uczyli. Na widowni zawsze było sporo wolnych miejsc. Szkoda że redakcja nagle się ogarnęła zamiast informować kibiców w trakcie sezonu np. w soboty przed walkami.
 Autor komentarza: borsuk
Data: 22-06-2015 11:23:56 
Grzegorz Nowaczek robi dobrą robotę w Kielcach, ale ile było już prób powołania różnych Lig.
Kto zapewni zawodnikom: wynagrodzenie miesięczne, ubezpieczenie zdrowotne,mieszkania,naukę(studia),
Wynagrodzenia dla sędziów( wcale nie małe),obsługa medyczna,techniczna itp...
Porzućcie myśli o powrocie ligi bokserskiej.Lepiej usprawnić, skoordynować cykl Turniejów organizowanych przez Kluby pod patronatem PZB.
Nie każdego stać na wydawanie własnych pieniędzy jak Grzegorza.Chwała mu za TO!
 Autor komentarza: skud
Data: 22-06-2015 14:46:24 
Tylko Liga ,bokserska moze przywrocic nam medale Olimpijskie!Kluby GwaRDYJSKIE ,wOJSKOWE I TE GYMY ,KTORE OBECNIE sa,stworzyly by 1 I 2 Lige.Wtedy,dotacjie miejsie by pomogly.Nire trzeba by bylo robic malych Gal a Liga by szla caly czas.Prezesem powinien zostac Babilonski on jest mlody I kocha boks!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.