ROGER HRYNIUK WYSTĄPI NA TURNIEJU W BIAŁYMSTOKU

"Super ciężki" Rafako Hussars Poland Roger Hryniuk wystąpi w sobotnim XX Turnieju z okazji Dni Białegostoku. Do zawodów przygotowywał się z Krzysztofem Zimnochem.

- Podczas wspólnych treningów Krzysiek zwracał dużą uwagę na technikę wprowadzania i dokładność ciosów, a także pracowaliśmy nad poprawą techniki. Zajęcia na sali mieliśmy w Zespole Szkół Technicznych, zaś codziennie rano w siłowni Rio - powiedział pochodzący z Łap, a reprezentujący Cristal Białystok pięściarz.

W ubiegłym roku zajął drugie miejsce w silnie obsadzonym Memoriale Leszka Drogosza w Kielcach. To była przepustka do zawodowej ligi World Series of Boxing i występów w Husarii. W pierwszym sezonie Roger Hryniuk poniósł trzy wyjazdowe porażki - w USA, Argentynie i we Włoszech, ale zapowiada, że dużo lepiej spisze się w kolejnym sezonie WSB.

- Jestem gotowy do ciężkiej pracy i wierzę, że otrzymam kolejne szanse od trenera kadry i szefów Rafako Hussars Poland. Chcę się rozwijać, a to możliwe tylko dzięki katorżniczemu wysiłkowi na treningach. Nie będę się oglądał na innych zawodników, tylko robię swoje - mówi Hryniuk.

W tę sobotę jego klub Cristal organizuje mocno obsadzony turniej podczas obchodów Dni Białegostoku.

- Turniej odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Stołecznej 21, początek o godzinie 16:00. Przyjadą zawodnicy z Grodna, Kowna i Mariampolu, Sokółki, Łomży, Hajnówki, będą oczywiście bokserzy miejscowych klubów, trenowani przez tak utytułowanych pięściarzy jak choćby Andrzej Liczik i Dariusz Snarski. Z mojego klubu będą jeszcze utalentowani młodzi chłopcy, podopieczni Dariusza Kochanowskiego i Bogdana Szota - dodał Roger.

Pod koniec czerwca Hryniuk wyjeżdża na obóz kadry w Wiśle, będący etapem przygotowań do sierpniowych Mistrzostw Europy w Sofii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.