Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-15

 
JOSHUA-WHYTE W PAŹDZIERNIKU?

Prawdopodobnie w październiku dojdzie do długo oczekiwanej walki Anthony'ego Joshuy (13-0, 13 KO) z Dillianem Whyte'em (14-0, 11 KO). Wcześniej mówiło się, że pojedynek odbędzie się 12 września, ale wygląda na to, że "Łajdak" z Brixton będzie potrzebować nieco więcej czasu na wyleczenie kontuzji.

WALKA: LETR vs POROZOVS

Pisaliśmy już o wczorajszym zwycięstwie Władimira Letra (5-4, 2 KO) nad Reinisem Porozovsem (3-4, 2 KO). W Pomigaczach nie mogło oczywiście zabraknąć kamery BOKSER.ORG, dlatego teraz prezentujemy Wam nagranie z tego pojedynku. Zapraszamy!


MICHAŁ ŻEROMIŃSKI W POWAŻNEJ WALCE NA JESIEŃ?

W najbliższy piątek Michał Żeromiński (8-2, 1 KO) w Ostrowcu Świętokrzyskim skrzyżuje rękawice z Laszlo Fazekasem (24-19-1, 17 KO). Pięściarz z Radomia przygotowywał się do tego startu ośrodku Global Boxing w Dzierżoniowie, gdzie trenował pod okiem Piotra Wilczewskiego, sparując między innymi z innym uczestnikiem tego wieczoru, Michałem Leśniakiem (2-0, 1 KO). Ale przed pięściarzem z Radomia rysują się poważniejsze plany niż najbliższy pojedynek.

ZAPOMNIANE BITWY - HAMED vs ALICEA

Jest takie powiedzenie: "Jeżeli czegoś się nie da zrobić, weźcie kogoś kto o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi". O mały włos potwierdziłoby się ono w przypadku pewnego skazywanego na pożarcie pretendenta Daniela Alicey (30-7-2, 22 KO).WRZESIŃSKI: RYWAL OSIĄGALNY, CIEŚLAK PRZEGRAŁ NA WŁASNE ŻYCZENIE

- Krzysiek przegrał ostatnią walkę na własne życzenie, gdyż za bardzo nastawił się na rozwiązanie siłowe. Mógł przecież wyprowadzać krótkie ciosy. Węgier nie dał się zaskoczyć i w konsekwencji wygrał tamtą potyczkę - tak porażkę Krzysztofa Cieślaka z Oszkarem Fiko (13-11, 10 KO) podsumował Damian Wrzesiński (7-0, 4 KO), który już w najbliższy piątek będzie miał okazję pomścić starszego kolegę.

ZNANY PIĘŚCIARZ PRÓBOWAŁ PRZEDOSTAĆ SIĘ W SZEREGI ISIS

Nie boksujący już od pięciu lat Anthony Small (23-2, 16 KO) - były mistrz Wielkiej Brytanii oraz Wspólnoty Brytyjskiej kategorii junior średniej, od jakiegoś czasu głosił już kontrowersyjne i mocno radykalne poglądy. W listopadzie brytyjskie media obiegła informacja o tym, że został zatrzymany przez policję, gdy próbował zorganizować swój wyjazd do Syrii, gdzie miał wstąpić w szeregi Państwa Islamskiego.