CHISORA-USTINOW 11 LIPCA W WIELKIEJ BRYTANII?

Rosyjski olbrzym Aleksander Ustinow (30-1, 21 KO) może być rywalem Derecka Chisory (20-5, 13 KO) w jego pierwszej walce od czasu ubiegłorocznej porażki z Tysonem Furym. Pojedynek planowany jest na 11 lipca.

Promowany dotąd przez należącą do braci Kliczków grupę K2 Promotions Ustinow podpisał przed kilkoma dniami kontrakt z Frankiem Warrenem, dzięki któremu będzie regularnie występować w Wielkiej Brytanii. Na początek ma się zmierzyć z "Del Boyem".

- Warren pomoże mi z karierą Ustinowa. Rozmawiamy obecnie na temat starcia z Chisorą 11 lipca. Później zaatakujemy tytuły mistrzowskie, które należą do Władimira Kliczki. Ustinow to teraz jedyny bokser mogący pokonać Władimira. Obóz Kliczki o tym wie, dlatego nigdy nie dopuściłby do walki z Aleksandrem. Postanowiliśmy więc rozstać się z jego firmą - powiedział menedżer Ustinowa Władimir Hriunow.

Ponad dwumetrowy Rosjanin, który ma też białoruskie obywatelstwo, po raz ostatni boksował w grudniu ubiegłego roku, zwyciężając na punkty Chauncy'ego Wellivera. Nieco wcześniej, pod koniec listopada, Chisora przegrał przez poddanie z Furym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlancNort
Data: 07-06-2015 16:04:20 
Co jak co ale Del Boy nie unika wyzwań i nie chce żadnych przetarć, nawet po laniu z rąk Fury'ego. Ustinov chyba też go pokona, bo jest wysoki i silny a Del Boy rozbity, no chyba, że Rusek złamałby rękę tak jak Vitali.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 07-06-2015 16:54:14 
Ustinova raczej teraz każdy unika. Nie jest spasiony jak w pojedynku z Pulevem, jest wysoki i silny.
 Autor komentarza: Enginer86
Data: 07-06-2015 17:04:10 
Warren traktuje Del Boya jak mięso armatnie. Tylko czekać aż wystawią go szpulce.
 Autor komentarza: skud
Data: 07-06-2015 20:33:43 
Z, Chisora jest cos nie tak!Pomyslcie nekal Kliczke a od Furego,dostal takie banki?Walka mogla ,byc ustawiona!Fury ,nawet Letra ,tak by nie wypykal jak Chisore!
-
 Autor komentarza: Soku
Data: 07-06-2015 21:18:36 
Fury przed Ustinowem zafajdał zbroję, Dereck nie wie na co się decyduje. ;-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.