Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-05

 


JOSHUA: MOJA WALKA Z HAYE'EM BYŁABY MEGA WYDARZENIEM

Anthony Joshua (13-0, 13 KO) demolką nad Kevinem Johnsonem udowodnił, że już teraz należy do ścisłej czołówki królewskiej kategorii. Wciąż aktualny mistrz olimpijski jest przekonany, że już wkrótce będzie mu dane spotkać się z Deontay Wilderem (33-0, 32 KO), mistrzem świata federacji WBC. A potem Davidem Haye'em (26-2, 24 KO).MASTERNAK vs MULLER OSTATECZNIE WALKĄ WIECZORU

Przy okazji artykułu o Isaacu Chilembie informowaliśmy już Was o tym, że Thomas Oosthuizen (24-0-2, 14 KO) przekroczył limit wagi półciężkiej. W związku z tym Mateusz Masternak (35-2, 25 KO) "awansował" na głównego bohatera tego wieczoru i to jego walka będzie głównym wydarzeniem gali w Kempton Park w RPA.
MAŁE PIĘŚCI: KONKURS WĘGIERSKI

Po raz kolejny ogłaszamy konkurs, który jest prawdziwą gratką dla miłośników boksu. Pytanie konkursowe jest związane z wynikiem dzisiejszej walki na Węgrzech - Michał Ludwiczak vs Norbert Nemesapati. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie i lektury reportażu z węgierskiej wyprawy.


DON HOUSE W NAROŻNIKU HUCKA

Cały czas czekamy na walkę Marco Hucka (38-2-1, 26 KO) z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO). Niemiec od sześciu lat zasiada na tronie federacji WBO, broniąc skutecznie pasa już trzynaście razy. Polak natomiast jest oficjalnym challengerem do tego tytułu.

MOORE: WACH TO TWARDZIEL, SPRAWDZIŁBY JOSHUĘ

Coraz częściej na Wyspach w kontekście kolejnego rywala dla Anthony'ego Joshuy (13-0, 13 KO) wymienia się Mariusza Wacha (30-1, 16 KO). Konfrontację odpornego na ciosy Polaka z obdarzonym nadludzką siłą Brytyjczykiem chętnie zobaczyłby były mistrz Europy w wadze junior średniej Jamie Moore.


LUDWICZAK I NEMESAPATI W LIMICIE

Za nami ważenie przed jutrzejszą walką o młodzieżowe mistrzostwo świata WBO w wadze półciężkiej. Na ringu w Budapeszcie zawodnik grupy Silesia Boxing Michał Ludwiczak zmierzy się z młodym węgierskim gwiazdorem, broniącym tytułu Norbertem Nemesapatim.JOSHUA OTWARTY NA WALKĘ Z WHYTE'EM

Anthony Joshua (13-0, 13 KO) zgłasza gotowość do walki ze swoim pogromcą z ringów amatorskich, Dillianem Whyte'em (14-0, 11 KO). - Przyglądamy się tej ofercie. Jeżeli Dillian będzie cierpliwy, na pewno dostanie swoją szansę - mówi mistrz olimpijski.