SYNOWIE MORRISONA ZNÓW WYGRYWAJĄ

Trey Lippe (8-0, 8 KO) - syn wspaniałego Tommy'ego Morrisona, dawnego mistrza wszechwag, kontynuuje swój sen o powtórzeniu wielkich sukcesów nieżyjącego ojca. Właśnie zrobił kolejny mały krok w tym kierunku.

25-latek z Tulsy w Oklahomie choć zaboksował na dystansie sześciu rund, to właśnie jego walka była głównym punktem programu w Miami. Naprzeciw Treya stanął Thomas Jones (3-3, 1 KO), ale poległ już w drugim starciu. Wszystko zakończyła dłuższa seria w narożniku.

Nie samo zwycięstwo było tu jednak najważniejsze, tylko inny fakt. "Zielony" dotąd Trey pod wpływem emocji zaczął boksować zawodowo - bez żadnego doświadczenia z ringu olimpijskiego. Często trenował sam, ale kilka tygodni temu trafił w końcu w ręce prawdziwego specjalisty, sławnego Jesse Reida, który wychował wielu mistrzów w przeszłości.

Inny syn Morrisona, tylko z inną kobietą - James Kenzie Witt (5-0, 4 KO), również zanotował wygraną na Florydzie, lecz po raz pierwszy zaboksował na pełnym dystansie. Lucas Overcast (1-2) przegrał każdą z czterech rund, jednak dotrwał do ostatniego gongu. Punktacja mogła więc być tylko jedna - trzy razy 40:36.

TOMMY MORRISON NIE ŻYJE, ALE JUTRO ZADEBIUTUJE JEGO SYN

- Obaj chłopcy mnie nieustannie zaskakują. Zarówno Trey jak i Kenzie mają wrodzoną po tacie siłę ciosu - chwali braci promujący ich Tony Holden.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 02-06-2015 10:26:36 
Te tatuaże to jak z paczek chipsów, mało podobny do ojca.Może jakieś video ktoś ma z obu występów?
 Autor komentarza: payback
Data: 02-06-2015 12:56:34 
Lippe nie jest synem Morrisona - jest synem kobiety, z ktora Morrison zyl. Nie ma w sobie genow Tommego, nie byl przez nie go adoptowany, nie dostal nazwiska. To ze ktos zyje w konkubinacie z dzieciata kobieta, nie znaczy wcale, ze jej dzieci staja sie automatycznie jego dziecmi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.