Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-01

 


REKOWSKI: PRICE? OBIŁO MI SIĘ TO O USZY

Swego czasu pojawiła się taka opcja. Wtedy nic z tego nie wyszło. A teraz? - Na razie nic mi nie wiadomo o możliwej potyczce z Price'em. W tym biznesie bywa różnie. Jeżeli przyjdzie kontrakt, to pojadę do Anglii i dam dobrą walkę - mówi czołowy polski ciężki, Marcin Rekowski (16-1, 13 KO).KONFERENCJA PRASOWA PRZED MERCEDES-BENZ FRĄCZAK BOXING NIGHT

W piątek 29 maja w salonie samochodowym w wielkopolskim Lesznie odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed Międzynarodową Galą Boksu Zawodowego Mercedes-Benz Frączak Boxing Night. Co ważne, gala będzie świętem sportów walki, bowiem oprócz walk bokserskich program przewiduje cztery pojedynki kickboxingu w dwóch widowiskowych formułach K-1 Rules i full-contact.


GOLDEN TEAM EXPLOSION IV - Z POMOCĄ BOHATEROM

Już 6 czerwca na hali widowiskowo-sportowej w Łącku odbędzie się Gala Bokserska z cyklu "Golden Team Explosion". Będzie to już czwarta tego typu impreza, a organizatorem jest Sądecki Klub Bokserski "Golden Team". Impreza ta to nie tylko promocja boksu, ale również pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Po raz drugi na gali GTE będą zbierane pieniądze dla dzieci z porażeniem mózgowym.
THOMPSON, ARREOLA, SOLIS, A NAWET JENNINGS - KTO DLA JOSHUY?

Eddie Hearn zaciera już ręce i poszukuje kolejnego rywala dla Anthony'ego Joshuy (13-0, 13 KO). Dotąd niektórzy sceptycy podchodzili jeszcze z rezerwą do panującego mistrza olimpijskiego wagi super ciężkiej, lecz sobotnią demolką na Kevinie Johnsonie przekonał do siebie już pewnie niemal każdego. Kto więc będzie jego następnym przeciwnikiem?