ANTHONY JOSHUA ZDEMOLOWAŁ KEVINA JOHNSONA! KTO NASTĘPNY?

Redakcja, Informacja własna

2015-05-30

Kevin Johnson (29-7-1, 14 KO) nie tylko nigdy nie przegrał przed czasem, ale nie był nawet liczony w starciu z takim mocarzem jak Witalij Kliczko. Dziś miał przetestować wspaniałego Anthony'ego Joshuę (13-0, 13 KO) i w końcu wciągnąć go na dłuższy dystans, ale skończyło się na kolejnej demolce!

Przez minutę obaj się czarowali, aż w końcu na lewy prosty Amerykanina mistrz olimpijski sprzed trzech lat odchylił się i skontrował błyskawicznym prawym. Johnson w swoim stylu kiedy tylko poczuł się zagrożony oparł się o liny, zaś zbudowany niczym gladiator Anglik zasypywał go straszliwymi bombami z obu rąk. Dzielny Johnson zbierał ile mógł, aż w końcu po krótkim prawym sierpowym na szczękę poleciał do tyły i tylko liny uratowały go przed upadkiem. Znany sędzia Ian John-Lewis liczył go po raz pierwszy! Joshua doskoczył do zranionej ofiary, poprawił prawym sierpem, równo z gongiem huknął prawym podbródkowym i tym razem popularny "Kingpin" niemal wypadł z ringu. Wyglądało to bardzo groźnie, jednak zdołał powstać na osiem, a członkowie jego sztabu doprowadzili go do narożnika.

ANTHONY JOSHUA: SERWIS SPECJALNY

Minuta przerwy nie zdała się na wiele. Co prawda wytrzymał dziewięćdziesiąt kolejnych sekund, lecz gdy Anthony znów zranił go lewym sierpowym na głowę i doskoczył by dobić, sędzia przerwał tę egzekucję w obawie przed bardzo ciężkim nokautem. Wydaje się więc, że jesteśmy świadkami narodzin kolejnej wielkiej gwiazdy i naturalnego następcy Władimira Kliczki!