MATEUSZ RZADKOSZ ZAWODNIKIEM STAJNI TYMEX BOXING PROMOTION

Należący przez lata do czołówki krajowej wagi średniej Mateusz Rzadkosz podpisał kontrakt z grupą Tymex Boxing Promotion.

Promotor Mariusz Grabowski pomimo nieudanego startu na ostatnich MP Seniorów związał się z tym zawodnikiem czteroletnią umową z opcją przedłużenia. Rzadkosz od tygodnia przebywa już w Dzierżoniowie, gdzie będzie trenował pod okiem Piotra Wilczewskiego. W ostatnich dniach sparował już między innymi z Robertem Parzęczewskim (8-0, 3 KO).

Mateusz, który jeszcze niedawno był przymierzany do stajni Main Events, będzie startował w Polsce w limicie kategorii super średniej. Bardzo możliwe, że na ringu zawodowym zadebiutuje już 19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W zeszłym roku Rzadkosz wywalczył brązowy medal MP Seniorów. Poniżej przypominamy Wam przegraną potyczkę półfinałową z Arkadiuszem Szwedowiczem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: blingbling
Data: 30-05-2015 19:33:49 
czolowka krajowa dobry zart
 Autor komentarza: blingbling
Data: 30-05-2015 19:34:20 
chyba w picipolo na male bramki
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 30-05-2015 20:01:16 
Mateusz Rzadkosz - drugi Tomasz Adamek. niezle go probuje udawac :D
 Autor komentarza: Catman
Data: 30-05-2015 21:13:26 
Z tą krajową czołówką to nawet nie jest śmieszne!Jest wielu młodych,skromnych chlopaków,ktorzy są o wiele lepsi od Rzadkosza. Juz kilka lat temu gdy tak bardzo "lansował" się na tej stronie pisałem,że z niego nic nie będzie!Po raz drugi przechodzi na "zawodostwo"!!!Pan Andrzej Gmitruk mu "podziekował" bo doszedł do wniosku,że z tej "maki chleba nie bedzie"!Przed minionymi MP Rzadkosz w wywiadach oswiadczyl ,że interesuje go tylko Mistrzostwo, a przepadł w eliminacjach.Próbuje naśladować Tomasza Adamka,lecz jaki z niego talent to podczas gali organizowanej przez A.Gmitruka zasiadające Jury nie pozostawiło na nim suchej nitki,wiec po co pompowanie tego balonika?
 Autor komentarza: Woolite
Data: 30-05-2015 22:14:11 
On już chyba 3 raz na zawodowstwo przechodzi.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 30-05-2015 22:23:12 
to jest to o czym mówię, typy nic nie wygrywają na amatorce , a przechodzą na zawodowstwo .
Kolejny jedno rundowiec
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.