SĄD: TAYLOR ZAGROŻENIEM DLA INNYCH. BOKSER WRÓCIŁ DO WIĘZIENIA

Sąd w Arkansas nakazał Jermainowi Taylorowi powrócić do więzienia. Były mistrz wagi średniej przebywał ostatnio w klinice rehabilitacyjnej, ale zdaniem wymiaru sprawiedliwości jego miejsce jest w zakładzie karnym.

Niedawno Taylor zaatakował jednego z pacjentów kliniki, który ponoć chciał tylko przybić piątkę mistrzowi. "Bad Intentions" odpowiedział przybiciem, ale pięści. Pokiereszowana ofiara boksera musiała przejść operację rekonstrukcji twarzy.

W piątek adwokat pięściarza, za którym ciągną się też inne problemy - postrzelenie kuzyna oraz użycie broni podczas parady w Little Rock, stwierdził przed sądem, że pięściarz ma kłopoty psychiczne i wskutek trwałego defektu nie powinien odpowiadać za swoje postępowanie. Sędzia uznał tymczasem, że Taylor jest zagrożeniem dla siebie i otoczenia, dlatego najlepiej będzie, jeżeli wróci do zakładu karnego. Pięściarz poddał się woli sądu i stawił się już w Pulaski County Jail.

W poniedziałek 36-latek uda się na kolejną rozprawę, na której spróbuje wyjaśnić przed sądem okręgowym okoliczności incydentu w klinicie rehabilitacyjnej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pigwus1
Data: 30-05-2015 11:35:26 
Niedawno Taylor zaatakował jednego z pacjentów kliniki, który ponoć chciał tylko przybić piątkę mistrzowi. "Bad Intentions" odpowiedział przybiciem, ale pięści. Pokiereszowana ofiara boksera musiała przejść operację rekonstrukcji twarzy. - współczuje Taylorowi jeżeli to prawda, gościu ma naprawdę problemy z samym sobą, ale powinni mu w pace dać warunki do trenowania i boksowania, Taylor miał kilka cięższych walk i nie dziwie mu się, że jego umysł reaguje obronnie na ludzi.
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 30-05-2015 13:34:08 
Dobrze zrobili, szkoda istnien bo predzej czy pozniej ten psychopatyczny czarnuch moze kogos zabi.
Zaostrzony rygor i tam go leczyc.
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 30-05-2015 14:05:59 
Po prostu debil. Kula w łeb i do piachu.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 30-05-2015 14:32:47 
Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 30-05-2015 13:34:08
Dobrze zrobili, szkoda istnien bo predzej czy pozniej ten psychopatyczny czarnuch moze kogos zabi.
Zaostrzony rygor i tam go leczyc.

*
*

Niedawno Taylor zaatakował jednego z pacjentów kliniki, który ponoć chciał tylko przybić piątkę mistrzowi.

---

"PONOĆ", pierdolony rasisto. Może i Taylor ma dużo za uszami, ale dopóki nie udowodni mu się winy swoje rasistowskie teksty wsadź sobie w dupę, białasie uprzedzony. Nawet jeśli jest winien tego co "ponoć" i faktycznie bez powodu pobił tego człowieka to i tak nie należy go nazywać żadnym "psychopatycznym czarnuchem". Nie żebym był jakims wielkim obrońcom "uciśnionych" czarnych, ale rzygać mi się chce gdy czytam takie wypowiedzi.
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 30-05-2015 14:44:09 
To sobie rzygnij :D a po 2 jak by byl bialy to bym napisal bialas a ze jest czarny ?.
Tylko sie tu nie poplacz oszolomie xD pozdro =)

ASS
Dobrze prawisz, co za roznica przeciez jest czarny
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 30-05-2015 15:29:43 
tronk

Weź wyp....stąd

Redakcjo czemu nie reagujecie na prowokujący i rasistowski charakter tronka?

To już się robi obrzydliwe.
 Autor komentarza: czejen47
Data: 31-05-2015 01:40:33 
wszystko zależy kiedy używa się danego słowa bo można śmiało pisać białas, czarnuch czy zółtek, ale moim zdaniem to złe świadczy o samym wypowiadającym się gościu. Druga sprawa to ze w Polsce zawsze ocenia się ludzi za wygląd zewnętrzny, wiec nie ma się co dziwić do uszczypliwych epitetów w kierunku mniejszości jakiejkolwiek...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.