Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-27

 


COTTO: NIE MAM GOŁOWKINOWI ANI CANELO NIC DO UDOWODNIENIA

Miguel Cotto (39-4, 32 KO) jest krytykowany przez niektórych za unikanie konfrontacji z Giennadijem Gołowkinem (33-0, 30 KO) czy Saulem Alvarezem (45-1-1, 32 KO). Póki co Portorykańczyk stanie w następną sobotę naprzeciw Daniela Geale'a (31-3, 16 KO). I choć nie wyklucza potyczek z tymi zawodnikami, to jak sam mówi, nie ma sobie ani innym już nic do udowodnienia.
DIRRELL GOTÓW POJECHAĆ NA REWANŻ Z DeGALE'EM DO ANGLII

Andre Dirrell (24-2, 16 KO) jeszcze kilka miesięcy temu zapewniał, że nie zaboksuje już nigdy więcej w Anglii. W sobotę narzekał za to na werdykt przyznający zwycięstwo Jamesowi DeGale'owi (21-1, 14 KO) w starciu o wakujący tytuł mistrza świata wagi super średniej federacji IBF. Ale teraz, z perspektywy tych kilku dni, wszystko przedstawia już inaczej.TRZY DNI Z BOKSEM POD FONTANNĄ NEPTUNA

Prezentujemy wszystkich zawodników z ośmiu ekip zagranicznych, którzy zaprezentują swe umiejętności na ringu rozstawionym pod fontanną Neptuna na przywitanie słonecznego turystycznego lata w trójmieście. Poznajmy także laureata naszego ostatniego konkursu.
MICHAŁ GERLECKI: MUSZĘ BYĆ CZUJNY

Michał Gerlecki (10-0, 6 KO) niedawno miał okazję sparować z Juho Haapoją (25-6-2, 15 KO). - Te wspólne rundy dużo mi dały - zapewnia pięściarz grupy Tymex Boxing Promotion, który 19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim zmierzy się z Argentyńczykiem Pablo Sosą (4-4-3, 3 KO).MANUEL QUEZADA RYWALEM SZPILKI!

Artur Szpilka (18-1, 13 KO) poznał w końcu nazwisko rywala na galę w Chicago 12 czerwca. Jak sam przyznał na jednym z portali społecznościowych, naprzeciw niego stanie niegdyś mocny, dziś już po najlepszym okresie swojej kariery Manuel Quezada (29-9, 18 KO).