GROVES ZMIERZY SIĘ Z JACKIEM W USA

Przetarg na organizację walki o pas WBC w wadze super średniej pomiędzy Badou Jackiem (19-1-1, 12 KO) a George'em Grovesem (21-2, 16 KO) nie będzie potrzebny. Obozy obu bokserów doszły do porozumienia i wkrótce poznamy datę mistrzowskiej batalii.

Czas na negocjacje w tej sprawie był upływał w piątek. W czwartek wieczorem promująca Grovesa grupa Sauerland poinformowała, że doszła do konsensu z dbającą o interesy Jacka Mayweather Promotions, a walka odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Niebawem zostaną ogłoszone dokładna lokalizacja oraz data.

Dla Grovesa będzie to trzeci w karierze atak na mistrzostwo świata. W dwóch dotychczasowych próbach musiał uznać wyższość Carla Froca.

Jack po raz pierwszy będzie bronić tytułu, który niespodziewanie wywalczył pod koniec kwietnia, pokonując na punkty na gali w Chicago Anthony'ego Dirrella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pankracy
Data: 22-05-2015 11:14:05 
Groves'a czeka ze "Szwedem" bardzo ciężka przeprawa ale sama walka powinna być ciekawa i z chęcią ja obejrzeę.
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 22-05-2015 12:08:51 
Stawiałbym na Grovesa mimo iż ostatnio nie wiodło mu się najlepiej, ale...
już dzisiaj wiem, że Badou Jack wprawdzie wyprowadzi ciosów dużo mniej, ale wszystkie niezmiernie mocne i w celu, Groves będzie tylko robił wiatraki i nic nie trafi, co potwierdzą statystyki compubox w trakcie walki.

wiat
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.