Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-21

 KUDRIASZOW CHĘTNY NA WALKĘ Z HUCKIEM

Rosyjski artysta nokautu Dmitrij Kudriaszow (17-0, 17 KO) jest już w pierwszej dziesiątce rankingów WBC, WBA i IBF w wadze junior ciężkiej, ale nie ukrywa, że najchętniej zaboksowałby o pas czwartej federacji - WBO. Podkreśla, że jego starcie z dzierżącym ten tytuł Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO) byłoby wyjątkowo interesujące dla kibiców.
JENNINGS CHCE WRÓCIĆ JAK NAJSZYBCIEJ

Kilka tygodni temu Bryant Jennings (19-1, 10 KO) zaskoczył wielu ludzi dobrą postawą w walce z Władimirem Kliczko (64-3, 53 KO). Boksujący od zaledwie paru lat Amerykanin postawił się mistrzowi wagi ciężkiej i urwał mu kilka rund, co prognozuje, że bogatszy o to doświadczenie może być jeszcze groźniejszy. 30-letni zawodnik nie chce marnować czasu i planuje wrócić na ring jak najszybciej.
ROBERT PARZĘCZEWSKI O WALCE Z LUXEMBOURGEREM

Robert Parzęczewski (8-0, 3 KO) liczy na występ podczas wrześniowej gali PBN. Póki co zaboksuje 19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim z niepokonanym Francuzem, Jessy Luxembourgerem (6-0, 3 KO). O tej walce oraz najbliższej przyszłości porozmawialiśmy z nim dziś podczas konferencji prasowej promującej nadchodzącą imprezę.

DEONTAY WILDER: Z RĘKĄ WSZYSTKO DOBRZE

Deontay Wilder (33-0, 32 KO) sięgając po tytuł mistrza świata federacji WBC wagi ciężkiej nabawił się przy okazji kontuzji tej bardziej kluczowej, prawej ręki. Przed pierwszą obroną pasa zapewnia jednak, że zaleczył ten uraz i jest w stu procentach gotowy na kolejne wyzwania.


OŚWIADCZENIE HUSSARS POLAND W SPRAWIE KIWIORA I JABŁOŃSKIEGO

W związku z wczorajszymi internetowymi publikacjami dot. domniemanego stosowania środków dopingujących przez pięściarza Rafako Hussars Poland, Damiana Kiwiora oraz insynuacji o tym, jakoby robił to wcześniej również kapitan Husarii i reprezentant Polski, Tomasz Jabłoński, dyrektor generalny grupy, Jarosław Kołkowski, wystosował do Kibiców następujące oświadczenie.