KOWALIOW I MOHAMMEDI NA PIERWSZEJ KONFERENCJI PRASOWEJ

Już 25 lipca w Mandalay Bay Events Center w Las Vegas Siergiej Kowaliow (27-0-1, 24 KO) przystąpi do obowiązkowej obrony tytułów WBA/WBO/IBF wagi półciężkiej, mając naprzeciw siebie Nadjiba Mohammediego (37-3, 23 KO). Wczoraj obaj panowie spotkali się na pierwszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

- Mój rywal jest mocno zmotywowany, dlatego szykuje się dobra walka. Moją motywacją jest zdobycie czwartego pasa i w tym roku powinno się to udać. Spotkanie z Nadjibem to po prostu kolejny krok w tym kierunku. Nie będę gadał, że zrobię to czy tamto, tylko pokażę co potrafię w ringu - stwierdził Kowaliow.

- Nie skończyłem jeszcze kolekcjonowania tytułów w wadze półciężkiej, bo został mi jeszcze jeden do zdobycia. W tej chwili jednak koncentruję się na najbliższym spotkaniu, gdyż Mohammedi nie będzie łatwym rywalem - dodał champion.

- To dla mnie wielkie wyzwanie. Mam dla Kowaliowa wiele respektu i szacunku, ale nie przybyłem tu przecież dla żartu. Chcę zostać nowym mistrzem świata. Nie jestem głupi i zdaję sobie sprawę, co wy myślicie o mnie. I rzeczywiście będzie to dla mnie bardzo trudna przeprawa, lecz tak samo trudna będzie dla mojego przeciwnika. Jestem bowiem od niego sprytniejszy i szybszy. Obiecuję wszystkim, że to będzie naprawdę duża i ciekawa walka - przekonywał oficjalny pretendent, który do tego starcia przygotowuje się pod okiem Abela Sancheza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: starycap
Data: 19-05-2015 07:04:29 
wbrew temu co ględzisz lub żartujesz mówiąc ,że głupi nie jesteś to na tym zdjęciu jesteś radosny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.