Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-14

 


KARPEC vs KARAPETYAN W MIĘDZYZDROJACH

Występujący w kategorii junior średniej Artiom Karpec (20-0, 6 KO) oraz Sasun Karapetyan (8-2, 2 KO) ostatnich występów nie mogą zaliczyć do udanych, ale już 22 sierpnia podczas gali w Międzyzdrojach obaj będą mieli okazję do swego rodzaju odkupienia w bezpośredniej konfrontacji.

CIĘŻKIE 'DESEROWE' POJEDYNKI

Waga półciężka - Łukasz Szmajda oraz Emil Pawliński, zakończą zmagania podczas XI Międzynarodowego Turnieju im. dr. Witolda Makacewicza - są to najbardziej atrakcyjne dla kibiców pojedynki, dlatego niejako na deser pozostawiliśmy seniorów w tej kategorii  informuje nasz portal Czesław Dromowicz, trener Ringu Wolnego Toruń. Wszystkie informacje w rozwinięciu.WIDEO: CIEŚLAK I SOROKO PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO POWROTU

Jak już pisaliśmy, sobotni występ w Inowrocławiu będzie powrotem po dłuższej przerwie zarówno dla Krzysztofa Cieślaka (22-5, 7 KO), jak i stojącego w jego narożniku Jarosława Soroko. Obaj pracowali na pełnych obrotach, a efekty ich ciężkiej pracy zobaczymy pojutrze. A oto fragment jednego z ich treningu w Warszawie.


POZNAJCIE NAJLEPSZEGO BOKSERA, KTÓREGO NIGDY NIE WIDZIELIŚCIE

Już w najbliższą sobotę 16 maja w kalifornijskim mieście Inglewood utalentowany czempion trzech kategorii Roman Gonzalez (42-0, 36 KO) przystąpi do kolejnej obrony swojego pasa WBC wagi muszej. Rywalem 27-letniego "Chocolatito" będzie starszy o osiem lat twardziel z Meksyku Edgar Sosa (51-8, 30 KO). W oczekiwaniu na tę świetnie zapowiadającą się bitwę poznajmy bliżej wojowniczego i wciąż mało znanego szerszej publiczności mistrza z Nikaragui.